Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
City Hotel Universal Japan
Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een waterkoker en gratis theezakjes/instant koffie, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van pantoffels en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Osaka is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (JPY 1.000 per dag)
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden tussen 06.30 uur en 23.00 uur
Gezinsvriendelijk
Babybad
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kindereetgerei
Kinderspelletjes
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Gratis extra futon
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv
Spellen
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Wasserette met muntautomaat
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Lokale kaarten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 9 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: JPY 1600 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: JPY 800 (enkele reis), (van 2 tot 11 jaar oud)
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 1000 per dag (op 260 meter afstand; 24 uur open)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
City Universal Japan Osaka
City Hotel Universal Japan Condo
City Hotel Universal Japan Osaka
City Hotel Universal Japan Condo Osaka
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Konohana, een wijk in Osaka, en ligt vlak bij een metrostation en nabij pretparken. Trek de natuur in bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70. Bezoek Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 56 min. rijden
Restaurants
麺家 西九条店
6 min. wandelen
麺屋 花壱
6 min. wandelen
わさびの花
5 min. wandelen
安兵衛
5 min. wandelen
ハラミ屋こっくん
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij City Hotel Universal Japan?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij City Hotel Universal Japan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij City Hotel Universal Japan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt City Hotel Universal Japan een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op geplande tijden beschikbaar tussen 06.30 uur en 23.00 uur. Er geldt een toeslag van JPY 1600 per persoon.
Waar staat City Hotel Universal Japan?
Dit appartement ligt in Konohana, op 5 km afstand van Internationaal Congrescentrum van Osaka, Kyocera Dome Osaka en Dotonbori. Universal Studios Japan™ ligt op 4,1 km. Metrostation Noda ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Tamagawa is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over City Hotel Universal Japan
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 7 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,4
Netheid
8,4
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Shota
Reisde met familie en kleine kinderen
23 feb 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Even though I contacted them late the night before to say that I would not be able to receive the necessary emails due to personal reasons, they were very kind and responded appropriately, and I was able to enjoy my trip without any problems!
洗濯機や洗濯用品、その他食器も用意いただいていたので、2日以上の家族向けの滞在に非常に気配りがされた施設でした。
USJへ直通の電車の駅につきましても徒歩5分以内なので立地も良好でした。
Shota
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
AKIKO
20 aug 2025
AKIKO
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Danny
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is not the place for everyone, but it was perfect for me and my 2 teenage sons.
The stairs are steep getting to the bedrooms. If you have any physical challenges, it’s not for you.
With that being said, I loved it! It is what I, as an American, would consider a traditional Japanese house. The beds and dining table were on the floor. It’s in a nice, quiet neighborhood. There is a Family Mart and 7-11 close by. It’s a short walk to the train station and 2 stops from Universal Studios.
Yui was a dream host. The communications were quick. I could not have asked for a better host.
With 2 teenage boys, one is 6’3” and the other is 6’1”, regular hotels are not an option. This place provided enough room for us. The doorways are shorter than what we are used to, so I heard a lot of “ouches” throughout our stay. 😂
I highly recommend this place!
Danny
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
Reisde met een groep, Reisde met partner, Reisde met familie
18 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This traditional Japanese home was absolutely perfect for our trip. Yui-San was accommodating from start to finish. I wish we had more time to truly appreciate the lengths taken to make us feel comfortable in their home, it was only on our last day that I found the brand new toothbrushes by the sink. Yui-San was even kind enough to allow us to use their fancy tea set, the slim-compact washing machine, their full kitchen and even the kotatsus in every room! The entire property was well taken care of and it showed, each room had a heater which was perfect for the cold at night. The futon’s were so comfortable and the blankets felt so nice at the end of each day. Plus the traditional Japanese bathroom was wonderful to experience (our party was afraid the shower would be too cramped). Overall an absolutely lovely home, I only wish we could show our appreciation through more than just a review.
Samantha
8/10 – Goed
?
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
24 sep 2024
Positief: Netheid
場所が入組んでいてわかりにくかったが、メールでのフォローもあり、良かったと思う。
?
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
??
Reisde met een groep
27 feb 2023
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten