Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together
N 5 SS PROMOTIE
BEPERKTE TIJDBESPARINGEN
VROEGE VOGEL en LANGE TERMIJN - Speciale promoties -
N 5 CONDOMINIUM - Vakantiewoning -
TOT EN MET 31 JULI MIS HET NIET!
LAATSTE KANS tot 35% KORTING
N 5 SS PROMOTIE
Breng op zijn minst een aantal van hen op vakantie! Augustus en oktober kunnen zelfs de beste reismaand zijn. Er zijn mooie dagen in de buurt, de prijzen zijn lager en het weer is warm! Boek nu deze kamer om van augustus tot oktober meer dan 5 extra nachten te reizen!
Speciale promoties, je kunt je niet veroorloven om te missen!
() + LANGE TERMIJN + 5 extra nachten + () (`) Speciale tarieven voor vroege vogels / langdurig verblijf
o (o) Wat een koers (o)
De korting voor vroegboekingen wordt toegepast als je nu een boeking maakt!
. ( ` /
(__) / ) / _ / Jij hebt het ?
(v`) * Boek nu om "What a Sweet Rate" te krijgen
* Deze maand is uw LAATSTE KANS om uw keuze in een van beide te beveiligen de Double Deal-promotie *
= (((V)
Vroege vogel en lange termijn korting wordt toegepast als je nu een boeking maakt!
() _____________ ()
*****
ALLE KAMERS GRATIS WIF-TOEGANG EN DRAAGBARE WiFi OM JE TE HOUDEN
**********
Alle kamers zijn privé; niet gedeeld! je zult echte Japanse (Osaka) culturen kunnen ervaren! Geen ander, het is alleen hier! We maken een echte Japanse (Osaka) levensstijl! Laten we dit doen! Ik kijk ernaar uit je te zien!
Je voelt je zeker thuis en ontspannen na de luidruchtige drukte van het centrum van Osaka!
Pas gerenoveerd, schoon en gezellig en privé appartement.
Heel, veilige woonwijk met veel restaurants en winkels.
Gemakkelijke toegang tot het centrum (13 min. Tot Namba) en belangrijke spoorweghubs via de metro, evenals naar Japan Rail voor luchthaven- en regionale reizen.
Zowel JR als metrostations minder dan 5 minuten. lopen van het appartement.
[De ruimte]
Welkom N 5!
Deze kamer 1 bed Japanse stijlkamer (ongeveer 47)
-----------------------------------
* Gelegen op de derde verdieping kamer, maar ons appartement geen lift.
hoop begrijpt, ga de trap op voor je koffers.
Als je een rugzak maakt, ook als je krachtig bent, het is zo gemakkelijk om daarheen te gaan!
Geen zorgen, Het is een aangename en gezellige locatie! -----------------------------------
Het is een stijlvolle en volledig privéruimte speciaal voor jou! Gemoedsrust om comfortabel te zijn tijdens uw reis!
3 FUTON (Japanse bedden) en 2 eenpersoonsbedden, airco, koelkast, magnetron, etc. Douche en toilet apart, dus geen vechten! Gratis draagbare Wi-Fi om u verbonden te houden buiten het appartement!
gratis draagbare WiFi-router instelbare airconditioning / verwarming en verlichting magnetronoven koelkast elektrische ketel thee set voorzieningen set toiletartikelen badhanddoeken gezicht handdoeken slippers futon haardroger
Neemt u gerust contact met ons op als u vroeg wilt inchecken of laat wilt inchecken en iets dergelijks.
[Gasttoegang]
Veilige automatische lobbydeur ontgrendeld door kamersleutel. Video-intercom om in de kamer te lobbyen. Alle kamers zijn privé; geen gedeelde faciliteiten naast de gang.
Interactie met gasten
In- en uitchecken vindt plaats in mijn kantoor (hetzelfde gebouw) We kunnen elkaar dan ontmoeten.
Maak je geen zorgen!
Wanneer u incheckt, communiceer dan face-to-face met mij! En ik zal je naar je kamer brengen en laat je je kamerdetails uitleggen. en ook alsjeblieft, voel je vrij, laat het me weten als je vragen hebt en anderen.
Zodat je echte Japanse (Osaka) culturen kunt ervaren!
Geen ander, het is alleen hier! We maken een echte Japanse (Osaka) levensstijl! Laten we dit doen!
We bezoeken de kamer alleen als dat nodig is, maar mijn kantoor is goed. Inchecken en uitchecken vindt plaats in mijn kantoor (hetzelfde gebouw) We kunnen elkaar dan ontmoeten.
Kantoorbemiddeling normaal van 10:00 uur tot 17:00 uur (in sommige gevallen niet bemand) (De werktijd kan enigszins worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving)
Als u hulp nodig hebt, kunt u naar mijn kantoor komen of een e-mail sturen en ons bellen wanneer u problemen of een vraag hebt. Ik reageer meestal vrij snel!
[De buurt]
Ons appartement ligt dicht bij het station! Gemakswinkels, geldautomaten (internationaal op 7/11 in de buurt van JR Nagai Station), postkantoor, cafés, restaurants, izakayas, supermarkt, allemaal op loopafstand!
Alles is dicht bij elkaar in een comfortabele rustige straat!
Dichtbij: "NAGAI-PARK" & gt; plaats om je groene oplossing te krijgen!
Het staat ook bekend om zijn kersenbloesem die langs veel van de paden door het park loopt. Welke betere manier om te voelen hoe het is om te ontspannen als een local dan naar Nagai Park te komen! Het is een van de oudste grote parken (65. 7 ha) in Osaka en staat bekend om het houden van internationale atletiekevenementen. Er zijn tennisbanen, een botanische tuin en natuurhistorisch museum en SUMO-ring en het nationale voetbalstadion!
[Vervoer]
*Openbaar vervoer
Nagai Station, Osaka City Metro, Midosuji (rood) Lijn Nagai Station, Japan Rail Hanwa Line Minder dan 5 minuten lopen van Nagai station naar N 5! Gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de stad en belangrijke vervoersknooppunten, waaronder Shinkansen en de internationale luchthaven Kansai. Het is makkelijk! Je kunt vanuit dit appartement genieten van alles van Osaka en Kansai! En als je naar Tokio gaat, hoef je maar één keer over te stappen: direct naar de bullet train bij Shin-Osaka! Van Nagai Station (metro), allemaal zonder transfers: Tennoji (7 minuten) Namba, Shinsaibashi (binnen 15 minuten) Umeda (22 minuten) Shin Osaka (28 minuten; transfer hier voor Shinkansen bullet train!) "Universal Studios" ongeveer 25 minuten door JR Ook met de metro: "Osaka Castle" ongeveer 18 minuten met de metro "Kuromon Market" ongeveer 13 minuten met de metro Van JR Nagai: Ongeveer 25 minuten per JR om naar Universal Studios Japan te gaan Ongeveer 45 minuten om naar Kansai Airport te gaan Ongeveer 45 minuten om naar Nara te gaan Ongeveer 60 minuten om naar Kyoto te gaan In het algemene gebied: Abeno Harukasu, Sumiyoshi Taisha, USJ!
[Andere dingen om op te merken]
Inchecken uitchecken
* Inchecken is meestal van 15:00 tot 20:00 uur. (In sommige gevallen is het bij overleg) In sommige gevallen zullen we ons best doen om vroege check-ins mogelijk te maken; maar vraag het ons van tevoren.
Als u verwacht na 20:00 uur te arriveren, dan moet u ons contacteren met voldoende kennisgeving om te zien of een late check-in kan worden geregeld. We verontschuldigen ons van te voren, want in sommige gevallen kunnen we geen laat inchecken toestaan.
* De check-out is over het algemeen om 11:00 uur. (In sommige gevallen is het bij overleg) Een late check-out kan worden geregeld met voldoende kennisgeving. Bagage kan voorafgaand aan het inchecken of na het uitchecken kosteloos worden opgeslagen.
Niet roken
Er kunnen geen gasten jonger dan 13 jaar verblijven (In sommige gevallen is het bij overleg)
Eventuele geluidsklachten worden u in rekening gebracht.
Neemt u gerust contact met ons op als u vroeg wilt inchecken of laat wilt inchecken en iets dergelijks.
- Allereerst, laat onze condo-identiteit zeggen -
Als je alleen goedkope kamers wilt en als ook de prijs jouw topprioriteit is, dan is het goedkoper, je kunt ooit iemand anders vragen, daarom zijn onze kamers al bezet.
wilt u ons alstublieft excuseren? Dat is waarom er veel andere plaatsen in Osaka stad zijn!
Ons beleid is niet alleen hoog en / of laag, We denken dat het belangrijkste dat is waar is hoe je je voelt als je weggaat.
Onze plaats zal misschien niet de beste nummer één voor u zijn, Wij zullen de enige zijn en ook ons best doen om dat te bereiken! het is niet te hoog en ook verre van goedkoop.
Maar eigenlijk, het kwam veel terugkerende gasten terug naar ons huis! Het is net een korte periode dat we daarom vanaf eind maart 2015 zijn begonnen met hosten.
Het is echt bedankt voor de komende gasten van allemaal hebben een goede kwaliteit met goede manieren met respect voor elkaar! We moeten dus de plicht hebben om voor hen te beschermen.
Ons werk als host is om met gemoedsrust te blijven voor onze gasten met de zorg voor hen. Allereerst ben ik er vrij zeker van dat ik hoop dat je een goede reis en verblijf zou hebben!
We voelen het onze plicht om vriendelijk en vriendelijk goede diensten aan te bieden die enorm trots zijn op iemands werk.
Maar we zijn geen hotelman of -werknemer of -bewaarder en ook geen conciërge.
We hopen zeker dat je een leuke tijd en echte Japanse cultuur en informatie van Osaka hebt om te informeren. Het is de echte Japanse stijl!
Ik ben geen gastgezin om zomaar kamersleutels in de brievenbus te steken! We controleren de beveiliging met goed communiceren.
De gastheer moet zijn hart niet alleen op winst zetten. We hopen dat het het vertrouwen met jullie zal bevorderen, en ook positieve kanten van internationale uitwisseling! Daarom ben ik er vrij zeker van dat ik de echte gastheer ben en ook echt Osakan-persoon!
We zullen proberen het het beste te doen voor uw verblijf in Japan!
**********
Hallo daar! Bedankt voor het controleren van mijn kamerspagina's.
Ik ben de gastheer van deze kamer, bel me alsjeblieft! Ik woon in Osaka en het is ook mijn geboortestad!
Ik hou van mode en muziek en reizen! Ik ben makkelijk in de omgang, grappige, gepassioneerde en zorgzame man haha
Ik wil over de hele wereld reizen, geniet van het verkennen van een nieuwe plek en nieuwe mensen ontmoeten en op zoek naar vrienden over de hele wereld!
Blijf alsjeblieft in mijn mooie lieverdamers! Daar gaan we!
dit appartement ligt in Sumiyoshi, een wijk in Osaka. Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Nipponbashi en Abeno Harukas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Intex Osaka. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Zijn huisdieren welkom bij Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together?
Dit appartement ligt in Sumiyoshi, op 2 km afstand van Yanmar Stadium Nagai en Sumiyoshi Taisha. Ook Aeon Mall Sakai Kitahanada en Abeno Harukas liggen op 5 km afstand. Station Nagai ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation JR Nagai is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chilling Japanese Casual | Safe Residential Area. Everything is close together
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
6,4
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 12 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 12 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 12 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 12 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gabriel
10 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Todo excelente, con gran privacidad, accesibilidad y alrededores
7 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sam B.
8 dec 2025
Positief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken
Place was very nice but location was a bit far from central Osaka. Check-in was a bit of a cumbersome process.
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
chris
4 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Good safe feeling location, easy to get everywhere. A little train noise but overall excellent
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ryan R.
16 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful Location and a Great Host!
Staying at this property was a joy, the location was perfect, tons of great food spots and very close to Nagai Station which will get you right to Namba and other fun Osaka spots. Hossy really made us feel welcome and we can’t wait to come back to Osaka after this great experience. Thank you Hossy!
7 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chakib M.
5 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Séjour agréable
L’appartement était très propre, proche d’une station de métro, facile d’accès, le seul petit inconvénient c’est qu’il n’y avait pas d’ascenseur et c’était au deuxième étage, sinon hossy était très gentil, insistant sur la propreté, je recommande
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Song U.
7 jul 2023
Positief: Accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken
Unprofessional
The place was not ready at the 3 pm check in time. Hissy started cleaning the place after 3 pm, and we ended up waiting until 4 pm on the street. Hossy got upset because we were waiting at the property for him to clean up and get the place ready. He kept yeling at us to leave the bags at the entrance of the unit and come back. At one point, he told me to find a new place if I don't like him. If I did not call VRBO, I may ended up waiting much longer outside... Very unprofessional!
4 nachten verbleven in juni 2023
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alicen
24 apr 2017
This was a really great place to stay in Osaka. Hossy was an amazing host and was well organized
This was a really great place to stay in Osaka. Hossy was an amazing host and was well organized with information about the room, area and our stay. He spoke pretty decent English and had a great sense of humour. The unit was clean, which I loved. It was well stocked with many towels which was great as my husband and I have long hair. This is a small thing too, but I really appreciated the fact that there was a tea towel and kitchen cloth. Some of our other places in Japan didn't supply them. It was also very bright and didn't have a smell. We made delicious food in the unit but did end up going to a restaurant or two while there. We found an Indian place close to the train station that was very tasty. The huge park close by was lovely to walk through and I would highly recommend checking it out. The train is also very close by so it is convenient to get around.
Thank you, Hossy, for making us feel well cared for and safe. If we come back to Osaka, we have a great place to stay!
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Frank Satit
18 jan 2017
The room is big and comfortable. when we arrived, the room was clean and well prepared. There are
The room is big and comfortable. when we arrived, the room was clean and well prepared. There are two train station in the area, JR Nagai and Nagai subway, very convenient. The neighborhood is safe and peaceful. Hossy made me and my family feel like visiting a friend. If I have chance to visit Osaka in future, this place will definitely be my first choice. Domo Arigato Hossy.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kansan
14 jan 2017
The room is very clean and Hossy is very nice.There are supermarket,restaurants and convenience
The room is very clean and Hossy is very nice.There are supermarket,restaurants and convenience stores near the building.JR and subway station are nearby.It gave us a great experience in Osaka.We will live there if we go Osaka next time.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
의례
21 dec 2016
전체적으로 시설도 좋았고 역이 가까워서 좋았으며 근처에 마트가 있어서 좋았다.
침대나 욕실, 화장실의 청결도 매우 만족스러웠으면 4박5일 동안 내 집 처럼 편하게 지내다 왔다~~~
전체적으로 시설도 좋았고 역이 가까워서 좋았으며 근처에 마트가 있어서 좋았다.
침대나 욕실, 화장실의 청결도 매우 만족스러웠으면 4박5일 동안 내 집 처럼 편하게 지내다 왔다~~~
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rifa
7 okt 2016
Nice experience to stay in this room. Near from Nagai JR station n Subway Nagai Station. Good
Nice experience to stay in this room. Near from Nagai JR station n Subway Nagai Station. Good interior, clean n hommy. Also nice service from hossy n staff. Only one weakness of this place,,, no elevator... But over all feels like home.