DUO ‧ OKINAWA
Hotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Strand van Kariyushi
Fotogalerie voor DUO ‧ OKINAWA





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor 3 Bedroom House laden

3 Bedroom House
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Wataru DUO ? OKINAWA Kunigami-gun, Onna, Okinawa Prefecture, 9040401
In de buurt
Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park3 min. wandelen - 0.3 km
Mission Beach6 min. rijden - 2.4 km- Kibogaoka Entrance Mae-strand6 min. wandelen - 0.5 km
- Strand van Kariyushi18 min. wandelen - 1.6 km
- Busena-strand6 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
- Naha (OKA) - 71 min. rijden
Restaurants
- ラ・ ティーダ6 min. rijden
- 海風よ18 min. wandelen
- ちぬまん15 min. wandelen
- マロード6 min. rijden
- ダイニング暖琉満菜3 min. rijden
Over deze accommodatie
DUO ‧ OKINAWA
Gelijkaardige accommodaties

THE PERIDOT Smart Hotel Tancha Ward
THE PERIDOT Smart Hotel Tancha Ward
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 101 beoordelingen
De prijs is € 94
1 mrt - 2 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
DUO ‧ OKINAWA Onna
DUO ‧ OKINAWA Hotel
DUO ‧ OKINAWA Hotel Onna








