Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de ligging op de helling aan het water is de woning populair. Tot uw beschikking staan: terras. Balkon.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 2 verdiepingen, 5 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 200 m² groot en is geschikt voor maximaal 10 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De eerste verdieping is toegankelijk via een buitentrap De indeling van de kamers is als volgt: begane grond: woonkamer met 2 extra bedden op slaapbank. U heeft toegang tot het terras. keuken met afwasmachine en gasfornuis. badkamer met douche. 1.verdieping: slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. gang 2 badkamer elk met douche. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Stanići. Parkeerplaats (voor 2 auto's) op het terrein. De parkeerplaats bevindt zich op 100 m van het huis (180 treden).
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.
Afstand Winkelen 450 m, restaurant 300 m. In de zomer: Adriatische Zee (strand 20 m in Stanići).
Verdeling Vakantieappartement, 2 etages, 5 kamers (waarvan 4 slaapkamers), 200 m², in totaal 10 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond. De eerste verdieping is bereikbaar via een buitentrap. Begane grond: Woonkamer met 2 extra bedden op bank/sofa, airconditioning en toegang tot het terras. Keuken met gasfornuis en vaatwasser. Badkamer met douche. 1e verdieping: Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en toegang tot het balkon. 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Gang met airconditioning. 2 badkamers elk met douche.
Gelijkaardige accommodaties
House Karlo Apartments - One-Bedroom Apartment with Balconies and Sea View (A5)
Omis
House Karlo Apartments - One-Bedroom Apartment with Balconies and Sea View (A5)
dit appartement ligt in Omis. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Mirabella-fort en Fortica. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Brela Marina en Haven van Baška Voda. Bekijk onze reisgids voor Omis
Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat directly on the beach?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday flat directly on the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat directly on the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday flat directly on the beach?
Dit appartement in Omis ligt op 1,7 km van Beach Nemira - north en op 5 km afstand van Beach Lara en Stedelijk Museum van Omiš. Ook Mirabella-fort en Omis Stadsstrand liggen op 5 km afstand.