In het historische stadje Omegna aan de noordkant van het Lago d'Orta, nodigt deze flat u uit voor een gevarieerde vakantie. Het appartement is comfortabel en mooi ingericht en heeft een mooie woonkamer met een open, moderne keuken en meerdere slaapkamers, waardoor het ideaal is voor een gezin.
U heeft de beschikking over een balkon en een terras met uitzicht op het meer, waar u heerlijk kunt ontbijten. Breng hier heerlijke zomeravonden door met lokale specialiteiten en een glas wijn.
Het prachtig gelegen Omegna en de omgeving nodigen uit tot verkennen. In de zomer kunt u met een veerboot de landschappen verkennen en het bewoonde eiland Isola San Giulio bezoeken. Vele activiteiten staan voor u open - wandelen, fietsen, petanque, paardrijden, mountainbiken. In de buurt vindt u een bootverhuurdienst en een fietsverhuurdienst als u de omgeving op eigen houtje wilt verkennen. U woont ook op slechts 150 m van het meer, waar u in het water kunt springen.
Dit is een vakantie waar u met plezier aan terug zult denken!
dit appartement ligt aan een rivier in Omegna. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Ortameer en Spiaggia Lido. Daarnaast kun je ook Museo del Rubinetto en Museo del Paesaggio bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Parco Avventura en Giardini Botanici dell'Isola Madre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Omegna
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 73 min. rijden
Restaurants
Canottieri Omegna - The Place To Be
11 min. wandelen
El Cafetero
8 min. wandelen
Salera 16
8 min. wandelen
Punti Di Vista
5 min. wandelen
Quattromani Cucina Artigiana
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom nice apartment in Omegna?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom nice apartment in Omegna inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom nice apartment in Omegna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom nice apartment in Omegna?
Dit appartement ligt aan een rivier, op 15 minuten wandelen van Ortameer en Porta della Valle. Spiaggia Lido ligt op 1,7 km. Station Omegna ligt op 15 minuten wandelen.