Hôtel Restaurant U Santa Maria

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
16 mei - 17 mei

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 12 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Eenvoudige driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hôtel Restaurant U Santa Maria ligt vlak bij het strand in Olmeto. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Église Notre-Dame de la Miséricorde (kathedraal) en Filitosa Corsicaanse Prehistorische Site. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Les Bains de Baracci en Caldane Baths. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Olmeto
Kaart
1 Place de L'Eglise, Grand Valinco, Quartier Ortale Bas, Olmeto, 20113

In de buurt

  • Zuid-Corsica Stranden
    Zuid-Corsica Stranden
    6 min. rijden - 5.4 km
  • Plage d'Olmeto
    8 min. rijden - 6.5 km
  • Plage du Ruesco
    11 min. rijden - 8.6 km
  • Les Bains de Baracci
    11 min. rijden - 9.6 km
  • Aménagée Beach
    11 min. rijden - 9.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Mezzana - 66 min. rijden
  • Ajaccio (AJA-Napoleon Bonaparte) - 72 min. rijden

Restaurants

  • Le Festival
    9 min. rijden
  • Creperie Le Belle Vue
    9 min. rijden
  • A Panetteria
    9 min. rijden
  • Restaurant Lecci E Murta
    8 min. rijden
  • La Gelateria de la Marine
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Hôtel Restaurant U Santa Maria

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hôtel Restaurant U Santa Maria biedt onder andere een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Rookvrije accommodatie en een feestzaal
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hôtel Restaurant U Santa Maria zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals minibars.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Dagelijkse schoonmaak en bureaus

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 8 per persoon

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Kinderopvang (toeslag)

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • 3 etages
  • Feestruimte
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Minibar

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Van november t/m maart is er geen ontbijt beschikbaar.

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn in november, december, januari, februari en maart gesloten:
  • De eetgelegenheden

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 16.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 8.00 per persoon
  • Toeslag voor extra bed: EUR 16.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Nationale beoordeling

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Restaurant U Santa Maria?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Restaurant U Santa Maria?

Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Hôtel Restaurant U Santa Maria van één nacht voor twee volwassenen op 16 mei 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hôtel Restaurant U Santa Maria inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Restaurant U Santa Maria uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hôtel Restaurant U Santa Maria?

Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 km afstand van Plage d'Olmeto, Zuid-Corsica Stranden en Plage du Ruesco. Ook Aménagée Beach en Les Bains de Baracci liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hôtel Restaurant U Santa Maria

8,0

Zeer goed

8,4

Netheid

8,4

Locatie

8,2

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 77 van 203 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 64 van 203 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 36 van 203 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 22 van 203 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 203 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RONNY

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede prijs-kwaliteit verhouding en zeer lekker gegeten formule 1/2 pension
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

José

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour très sympathique, personnels très avenants et d'une gentillesse incroyable. Je recommande
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

davide

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera confortevole, bellissimo borgo
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

claudine

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je recommande cet hôtel Très bel accueil et cadre magnifique
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laurette

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour dans cette hôtel,, très bien situé Accueil très bon
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elisabetta

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Accogliente

Albergo di poche stanze ben gestito pulito silenzioso ci siamo fermati una notte soltanto perchè eravamo di passaggio ma ci tornerei
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laura

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Du personnel très accueillant et d’une extrême gentillesse. Secteur calme et très mignon. Super nuit passée et très bon restaurant donc nous recommandons vivement :)
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stephan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un séjour de deux jours bien trop court . Charmant hôtel avec des patrons très accueillant. Une restauration copieuse et goûteuse. De qualité. Une grande Sympathie.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

eric

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hôtel restaurant Corse à découvrir

Bonne découverte, village calme et typique. Tous très sympathiques et disponibles. Cuisine du restaurant excellente, spécialités corses à goûter et apprécier. Terrasse agréable autant le soir que le matin pour un très bon petit déjeuner. Nous y reviendrons avec plaisir
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Brigitte

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

À faire

Je recommande cet hôtel ! Sympa, typique, etc. Le petit dej reste à améliorer. J’y retournerai.
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Corinne

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

A découvrir à Olmeto

Petit hôtel simple, confortable et accueillant. Ns avons eu la chance d'avoir une chambre avec un petit balcon. N'hesitez pas à prendre la demi-pension. Le repas est local, bon et le service très sympatique. Le plus : une très jolie terrasse abritée sous un magnifique mûrier platane.
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Brigitte

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sans aucune hésitation je le recommande
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

leslie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Plein les yeux et plein la panse

Tout était parfait... L'accueil,la chambre,sa propreté et sa vue magnifique. Le petit déjeuner magnifiquement présenté et tellement délicieux. Que dire du restaurant...des produits de qualité,c'était tellement bon. La serveuse très agréable et à l'écoute. Et vraiment vraiment des gérants formidables,qui prennent le temps pour chacun de leurs clients. Je vous encourage à venir découvrir cet endroit,dans ce village qui est une petite merveille
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Emilie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nuit au top

Pus es arrivés à minuit et notre hôte était soucieuse de notre arrivée. Pus avons été accueilli avec le sourire et un beau petit déjeuner nous attendait le lendemain. Clim dans la chambre très agréable ! Vie sur les montagnes au réveil …. Milles merci pour l accueil chaleureux
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Sergio voile

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Vue imprenable

Il faisait beau l'hôtel rouvrit à peine, ce qui peut excuser certains dysfonctionnements: problèmes électriques poches du placard qui ne coulissent pas. Lit de 140 chambre très simple. Petit déjeuner sur la terrasse au soleil levant avec le cuisinier très agréable. Rapport qualité prix correct.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Davide

Climatizzatore rotto. Un caldo infernale. Ho contattato anche expedia per far sapere la situazione e da quel momento non ho avuto nessun tipo di ririscontro. Veramente delusida entrambi.
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel is schoon, maar erg verouderd. Bedden zijn klein en aan de korte kant, niet langer dan 1.90m, harde matras, veren voelbaar. Het is er erg gehorig. Typisch Frans klein dorpshotelletje. Prijs ontbijt is 8 euro, erg klein ontbijtje.
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sandy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait ! Option demi pension vraiment super !
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Edith

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
sehr zuvorkommend, hervorragendes Essen
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Virginie

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel restaurant très très bien bon acceuil, vraiment typique corse ont y dort bien et le restaurant super bon avec des produits frais. *****
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Florence

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon accueil, chambre spacieuse, propre, très bon restaurant. Toute la famille est sympathique
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Hélène

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très très bon repas,service rapide,personnel très sympa,dynamique. Le chef vient à le a fin discuter ave c nous,offre un petit digestif.. La charcuterie faite par le chef est un délice Parmi tous les endroits où l on a mangé on en a jamais eu de la si bonn e ! Un conseil,arrêtez vous,faite une halte dans ce lieu enchanteur..le cadre, le repas.le personnel.la bonne humeur...rien ne manque
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yannick

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

on s'y sent bien

accueil très sympa de toute l'équipe, bon restaurant.
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jean-David

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hôtel simple et joli dans un village typique, très bonne cuisine corse, agréable terrasse, charmante et ombragée en partie par un bel arbre.
1 nacht verbleven in augustus 2022