Camping Village Capo D'Orso ligt aan het strand in Palau. Geniet van de prachtige natuur bij Capriccioli Beach en Spiaggia del Golfo delle Saline. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Salty Wind en Aquadream. Kies voor een wateractiviteit zoals duiken of voor een avontuurlijke activiteit zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Palau
Ontspan bij Camping Village Capo D'Orso op het plaatselijke strand, ga snorkelen en geniet in het hotelrestaurant van een lekker diner. De 90 accommodaties bieden een balkon of terras, wifi en een koelkast aan.
Camping Village Capo D'Orso heeft 90 kamers. Elke kamer heeft een balkon of terras. Deze camping in Palau biedt tegen betaling wifi aan. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in de accommodatie: wifi (EUR 5 per dag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (EUR 5 per dag)
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderactiviteiten onder toezicht
Gratis kinderclub
Speelplaats
Eten en drinken
Koelkast
Eetopties
Dagelijks zelfbedieningsontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.00 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Badkamer
Bad of douche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Balkon/terras
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Hulp met excursies en tickets
Kruidenier/supermarkt
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf) (tegen een toeslag)
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Gratis kinderactiviteiten onder toezicht
Gratis kinderclub
Motorbootvaren
Roeien/kanoën
Rondvaarten
Snorkelen
Windsurfen
Winkelen
Zeilen
Fietsenverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
90 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met selfservice: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 5.00 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis)
Schoonmaakkosten: EUR 70 per verblijf
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Verwarmingstoeslag: EUR 7 per nacht
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT090054B1XZPBSXF7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Camping Capo D'Orso Campground Palau
Camping Capo D'Orso Campground
Camping Capo D'Orso Palau
Camping Capo D'Orso
Camping Capo D'Orso Palau, Sardinia
Camping Capo D'Orso Palau Sardinia
Camping Village Capo D'Orso Campground Palau
Camping Village Capo D'Orso Campground
Camping Village Capo D'Orso Palau
Camping Village Capo D'Orso Campsite Palau
Camping Village Capo D'Orso Campsite
Camping Village Capo D'Orso Palau
Camping Village Capo D'Orso Campsite
Camping Village Capo D'Orso Campsite Palau
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Camping Village Capo D'Orso?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Camping Village Capo D'Orso inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Camping Village Capo D'Orso uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Biedt Camping Village Capo D'Orso een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.
Waar staat Camping Village Capo D'Orso?
Deze camping in Palau ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Spiaggia del Golfo delle Saline en Spiaggia delle Saline. Ook Punta Nera Beach en Cala Capra liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Camping Village Capo D'Orso
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,6
Locatie
8,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 26 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 26 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Peter
Reisde met familie
23 aug 2024
Positief: Voorzieningen
Leuke camping aan zee. Dicht bij leuke plaatsen als Palau, Olbia, porto Cervo, etc.
Helaas niet op loopafstand.
Verschillende accomodaties te huur en veel kampeerplekken.
Kleinschalige camping (300 plaatsen ongeveer) waardoor het niet zo massaal is.
Let op als je een huuraccommodatie wilt: er zit veel verschil in luxe; van best wel verouderde stacaravans/huisjes tot nieuwe stacaravans.
Op de camping is een goed en compleet supermarkt, restaurant, zwembaden en animatie.
Peter
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Emily
17 sep 2021
Emily
10 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Jarl, Amsterdam
Reisde met partner
13 jul 2020
Positief: Voorzieningen
Heerlijke camping aan zee
, primaaccomodatie, leuk restaurant
Jarl
6 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Peter en Lena, Haaksbergen
5 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camping tussen leuke strandjes
Leuke camping tussen strandjes. Schaduw van eucalyptusbomen. Gratis wifi op dit moment nog alleen in directe buurt van receptie. Volgend jaar over hele camping, meldde men bij receptie. Goede en goedkope espresso en capuchino voor wie met laptop in buurt receptie komt rondhangen, trouwens. Vriendelijk personeel; camping op 10 minuten van Palau, wat schitterend havenplaatsje is tegenover Maddalena-archipel. We komen zeker nog eens terug!
Peter en Lena
10/10 – Uitstekend
Christelle
1 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Christelle
13 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Pierre
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout est parfait
Bémol : les bungalow 1 pièce n’ont pas d’espace intérieur pour manger
L’équipement cuisine est très juste
Attention pas de lingerie : Serviettes, torchons et pas de parures de lit
Pierre
6 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Marcel
18 mei 2025
Positief: Netheid
Sardaigne
Sejour agréable dans l'ensemble malgré un logement qui ne correspondait pas a mes attentes
Marcel
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
mario
18 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Avrei voluto scegliere alcuni servizi che mi sono stati inclusi nel prezzo totale,dei quali non mi sono servito.
mario
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
30 jul 2024
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Marco
Reisde met partner
27 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent vibes in this camping during day and night, suited not only for families but also couples and friends. The bungalows are lovely, surrounded by neighbors that makes the stay really enjoyable. Nice swimming pool and restaurant.
The best part consists in the sport activities you can do within the camping: windsurf, diving, sailing, sup, kayak, and snorkeling trips to Maddalena arcipelago. Highly recommended!
Unfortunately, the private beach is not great, but the strategic position in the North East of Sardinia allows an easy visit to the famous beaches of Porto Cervo and Porto Rotondo, together with Maddalena and Caprera.
Marco
8 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
barbara
Reisde met partner
5 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sono tornata per la seconda volta e mi è piaciuto ancora di più!
barbara
15 nachten verbleven in juli 2023
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 sep 2020
Discreta
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 aug 2020
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
22 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I servizi ( docce e gabinetti molto puliti e funzionali)....market ben fornito con prezzi accessibili. La casetta basic molto piccola con estrema difficoltà a cucinare nei giorni ventilati. Animazione mediocre trattandosi di un Camping/Village. Accesso facile alla spiaggia.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Bruno
5 jun 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit point Internet important
Tout est parfait, endroit de rêve.
Fort dommage de devoir en 2019 payer très cher pour le Wifi, de plus une seule utilisation est permise à la fois, je vous laisse imaginer une famille de 5 personnes qui doivent, soit attendre leur tour pour utiliser internet, soit les parents doivent payer 22.-Euro par connexion et par semaine,,,,,, ça fait cher les vacances. Il n'y a pas non plus de zone "libre" vers la réception. Dommage
Bruno
9 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
4 mei 2019
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Ida
29 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto ottimo ...un po’ caro il supermarket
Una piccola vacanza in Sardegna siamo stati davvero bene
Ida
8 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel campeggio con bellissime case mobili
Siamo stati in questo campeggio 6 notti a settembre...bellissimo soggiorno.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Les mobil home premier prix .
Ils sont décevants, pas de micron ondes, quand il pleut la cuisine sur la terrasse est mouillée. Pas d emplacement pour la voiture.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in september 2018
6/10 – Redelijk
Selene, Selene
31 aug 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Casa piccolissima lontana dalla spiaggia
La casa veramente fatta male non riesci ad aprire la poeta del bagno senza chiudere quella della camera ... con un minimo di intelligenza in più la casa sarebbe stata più confortevole...
E in più L aria condizionata (che è a pagamento) volevamo interromperla prima ma non è stato possibile ... insomma come rubare ulteriori soldi manco il soggiorno fosse costato poco
Selene
10 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
nena, fucecchio
16 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto a norma di bambini
Ho trascorso una settimana casetta mobile dimensioni giuste per chi vuole soggiornare in campeggio. Mini club fantastico
nena
6 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
michela, Rome
13 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel near the beatiful Palau's beach
Great experience !Palau have a great beach and its near (less of 1 hour) to the famous Luras country and Aggius country querela is place the "Valle della Luna". We recomanded the Camping Village Capo d'Orso to all our friends! Enjoy it!
michela
3 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
David
1 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
David
3 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Elisabetta , Vignola
31 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un sogno tra terra e mare
Appena tornati da Capo d"orso, struttura super consigliata per la cortesia di tutto il personale, la bellezza delle spiagge e del luogo, versatilità delle diverse sistemazioni, sicurezza del luogo, buona ristorazione, comodità per gli spostamenti anche senza automobille, pulizia, animazione. Per essere pignoli bisognerebbe pensare a riparare meglio la zona veranda della casetta e migliorare gli infissi.
Elisabetta
14 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Ron
1 mei 2017
Positief: Netheid
Large campingsite very busy during summer
Loads of (old) caravans for hire. Our bungalow was probably still occupied by people that where cleaning up the site to seasons start. Upgraded to (nice modern) mobile home, but charged 10 Euro for bedlinnen and they wanted 10 euro per towel also. We refused that. Wifi looked OK at the site but only worked at the reception for 5 euro a day..