Gehele woning

Agreen Country House Lavender

Fotogalerie voor Agreen Country House Lavender

Zwembad met ligbedden en een hek, omgeven door bomen en heuvels tijdens zonsondergang.
Een houten deur met een deurklink en sleutelgat, geflankeerd door een kleine tafel met een lamp en een vaas gele bloemen.
Een natuurlijk landschap met weelderige begroeiing en een berg op de achtergrond.
Een kleine keuken met witte kasten, een spoelbak en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een slaapkamer met een bed, een houten hoofdbord, een nachtkastje, een hanglamp, een raam met gordijnen en een deur.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Agreen Country House Lavender

  • Vakantiehuis vlak bij Olbia Zeefront
  • Agreen Country House Lavender biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Agreen Country House Lavender bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Olbia. Port of Olbia en Port of Golfo Aranci zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Pittulongu-strand en Strand van Porto Istana. Bekijk onze reisgids voor Olbia
Meer vakantiehuizen in Olbia
Kaart
Sardegna, Provincia di Sassari

In de buurt

  • Een klein wit poppeltje met een groene deur, omringd door rotsachtig terrein en helderblauw water.
    Golf van Olbia
    4 min. rijden - 4.4 km
  • Een cruiseschip met een kleurrijke muurschildering aan de zijkant, afgemeerd in een haven met een strand op de voorgrond.
    Port of Olbia
    9 min. rijden - 7.6 km
  • Olbia Zeefront
    6 min. rijden - 5.8 km
  • Nationaal Archaeologisch Museum van Olbia
    7 min. rijden - 6.5 km
  • Corso Umberto
    7 min. rijden - 6.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Su Canale - 15 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Fish&Wine
    12 min. rijden
  • Kara Food Self-service
    10 min. rijden
  • Pizzeria Dadino
    11 min. rijden
  • Kara Kiosk
    10 min. rijden
  • Pizzeria Da Adriano
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Agreen Country House Lavender?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Agreen Country House Lavender inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Agreen Country House Lavender uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Agreen Country House Lavender?

Dit vakantiehuis in Olbia ligt op 3,8 km van Tomba dei Giganti die Su Monte de s'ape en op 4 km van Castello di Pedres. Ook Port of Olbia en Archivio Mario Cervo liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Agreen Country House Lavender

Beoordelingen

9,0

Fantastisch