Mr.KINJO in NAHA bevindt zich in Naha-shi, een wijk in Naha, en ligt vlak bij het strand. Cruiseterminal van Naha en Haven van Tomari zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Naminoue en Senaga-jima. Fukushu-en-park en Tenbusu Naha zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Naha
Mr.KINJO in NAHA ligt in de buurt van Cruiseterminal van Naha en Strand van Naminoue en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een lift en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mr.KINJO in NAHA bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Diepe ligbaden, toiletten met elektronische bidets en gratis toiletartikelen
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Tandenborstel en tandpasta
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
36 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 4 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 1000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mr.KINJO in NAHA?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Mr.KINJO in NAHA?
Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij Mr.KINJO in NAHA van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 32, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Mr.KINJO in NAHA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mr.KINJO in NAHA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mr.KINJO in NAHA?
Dit aparthotel ligt in Naha-shi, op 10 minuten wandelen van Herdenkingsmuseum Tsushima-maru, Cruiseterminal van Naha en Strand van Naminoue. Ook Kokusai Dori en Haven van Tomari liggen op 2 km afstand. Station Asahibashi ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Kenchomae is het 14 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mr.KINJO in NAHA
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,6
Locatie
7,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 92 van 224 beoordelingen
10 - Uitstekend
92
Gastenscore: 8 - Goed. 74 van 224 beoordelingen
8 - Goed
74
Gastenscore: 6 - Redelijk. 32 van 224 beoordelingen
6 - Redelijk
32
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 224 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 224 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
nobuyuki
21 mei 2026
コスパはいい
nobuyuki
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
AKARI
23 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie