6/10 – Redelijk
nail


Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.30 uur tot 18.00 uur geopend.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel in Onna biedt rechtstreeks toegang tot het strand, ligt naast een golfbaan en binnen 5 minuten wandelen van Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park en Strand van Sun Marina. Ook Tijgerstrand en Moon Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster