Gehele woning
Emerald Side III
Fotogalerie voor Emerald Side III





Gehele woning
1 badkamerMax. aantal: 997 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Royal View Hotel Churaumi
Royal View Hotel Churaumi
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 1.002 beoordelingen
De prijs is € 85
17 mrt - 18 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
EMERALD SIDE 3 Hostel Motobu
EMERALD SIDE 3 Hostel
EMERALD SIDE 3 Motobu
EMERALD SIDE III Motobu
Private vacation home EMERALD SIDE III Motobu
Motobu EMERALD SIDE III Private vacation home
EMERALD SIDE III House Motobu
EMERALD SIDE III House
Private vacation home EMERALD SIDE III
EMERALD SIDE Ⅲ
EMERALD SIDE 3
EMERALD SIDE III Motobu
EMERALD SIDE III Private vacation home
EMERALD SIDE III Private vacation home Motobu
Over deze buurt

Urasaki tomaibaru 282-3, Motobu, Okinawa, 905-0217
In de buurt
Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park3 min. wandelen - 0.3 km
Ocean Expo Memorial Park12 min. wandelen - 1.1 km- Winkelcentrum Okinawa Hanasaki Marche18 min. wandelen - 1.6 km
- Vlindertuin Ryugujo6 min. rijden - 2.3 km
- Origineel Okinawa-dorp en Omoro-aboretum8 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Naha (OKA) - 102 min. rijden
Restaurants
- Starbucks14 min. wandelen
- ステーキハウス885 min. wandelen
- アイスクリンカフェ アーク20 min. wandelen
- MARSEN16 min. wandelen
- 海邦丸15 min. wandelen








