Gehele woonboot
Gorgeous ship in Ohé & Laak with WiFi
Woonboot in Ohé en Laak
Fotogalerie voor Gorgeous ship in Ohé & Laak with WiFi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woonboot
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 664 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy ship in Ohé & Laak with kitchen
Cozy ship in Ohé & Laak with kitchen
- Keuken
- Gratis wifi
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Woonkamer/dinerruimte
6.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Toeslag voor beddengoed: EUR 55 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Boat
Vrbo Property
3 bedroom accommodation in Ohé Laak
3 bedroom accommodation in Ohé & Laak Houseboat
3 bedroom accommodation in Ohé & Laak Ohé en Laak
3 bedroom accommodation in Ohé & Laak Houseboat Ohé en Laak
HLI208
Over deze buurt
deze woonboot ligt in Ohé en Laak. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van de Vrouw en Maas Binnenvaartmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Valdeludo en Wijndomein Aldeneyck. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Yogaplace Sittard of Expodroom.

Ohé & Laak
In de buurt
- Haven van Maaseik - 3 min. rijden - 1.4 km
- Wijndomein Aldeneyck - 3 min. rijden - 1.7 km
- Marktplein van Maaseik - 5 min. rijden - 3.1 km
- Winkelcentrum van Maaseik - 6 min. rijden - 3.4 km
- Designer Outlet Roermond - 19 min. rijden - 20.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Brasserie De Buren - 13 min. rijden
- De Sjeiven Dörpel - 14 min. rijden
- Café de Vagant - 13 min. rijden
- Maison V - 13 min. rijden
- Bangkok Thai Restaurant - 12 min. rijden








