Geheel appartement

Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal

Fotogalerie voor Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal

Een hotel met een restaurant, 'Das Glück,' en een toren.
Een tuin met een tuinkabouterbeeld, een fiets en een tafel met stoelen.
Een speelhuisje voor kinderen, met een glijbaan, in een grasveld. Er is een hek en bomen op de achtergrond.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen afzuigkap, een magnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Een houten dressoir met lades, een lamp, een geweven mand en een spiegel aan de wand in een kamer met een patroon.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal

  • Hartelijk welkom en "Glück Auf" in het kuuroord Oberwiesenthal in het prachtige Ertsgebergte! In onze idyllisch gelegen kleine pension staat dit gezellige appartement van 68 m² voor jullie klaar, inclusief ontbijt of broodjesservice.



    Dit appartement is ideaal voor gezinnen met kinderen en biedt plaats aan maximaal 7 personen. Comfortabel ingericht, zodat jullie je meteen thuis voelen. Gratis wifi in het hele huis en een eigen tuin met parkeerplaats zijn aanwezig. Ontdek de schitterende natuur van het Ertsgebergte en geniet van een ontspannen verblijf!



    Onze fraai aangelegde tuin met een kleine fontein en een terras met barbecueplek nodigt uit om te ontspannen. In juli en augustus nodigen wij jullie bij een verblijf vanaf 7 nachten graag uit voor een gezamenlijke barbecueavond. Voor kinderen zijn er volop speelmogelijkheden, zoals een speelhuisje en een zandbak met speelgoed. Rustig maar toch centraal gelegen, zijn veel bestemmingen in het dorp lopend bereikbaar, waaronder het marktplein met winkels, postkantoor en apotheek.



    Oberwiesenthal biedt met zijn unieke natuur veel mogelijkheden voor wandelliefhebbers. Als wintersportplaats zijn er uitstekende mogelijkheden voor skiën en sleeën. Een ritje met de kabelbaan of de Fichtelbergbahn is een bijzondere ervaring. Ook de all-weather rodelbaan en de Flyline zijn aanraders. Voor ieder wat wils – wij kijken uit naar jullie bezoek!

    - Ontbijt betaling 6,50 € per persoon per nacht

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon

    - Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Oberwiesenthal. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sankt Annenkirche en Adam Ries Museum. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Oberwiesenthal Sommerrodelbahn en Pressnitz Vallei Spoorweg een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Oberwiesenthal
Meer appartementen in Oberwiesenthal
Kaart
Oberwiesenthal

In de buurt

  • Een bord aan een bakstenen muur met sneeuw.
    Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een bord aan een bakstenen muur met sneeuw.
    Skigebiet am Fichtelberg
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een bord aan een bakstenen muur met sneeuw.
    Skigebied Oberwiesenthal
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Oberwiesenthal Sommerrodelbahn
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Fichtelberg Kleine Stoeltjeslift
    11 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Oberwiesenthal - 7 min. wandelen
  • Karlovy Vary (KLV-Internationale luchthaven Karlovy Vary) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Pivovar Červený vlk
    5 min. rijden
  • kiwis - coffee bar lounge
    4 min. wandelen
  • Pension Am Roten Hammer
    3 min. rijden
  • Hotel Zum Alten Brauhaus
    4 min. wandelen
  • Restaurace U Staré Lanovky
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Pension Kaufmann / Holiday Apartment "Wolke 7" for up to 7 Guests in Oberwiesenthal?

Dit appartement in Oberwiesenthal ligt op 5 minuten wandelen van Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland, Skigebiet am Fichtelberg en Skigebied Oberwiesenthal. Ook Kurvenlift en Nachtskilauflift liggen op 5 minuten wandelen. Station Oberwiesenthal ligt op 7 minuten wandelen.