The Garden Flat ligt in Oban. Bezoek Ardtornish Castle en Duart Castle, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Lochan Lub an Arbhair en Loch Arienas. Bekijk onze reisgids voor Oban
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Garden Flat Apartment Oban
Garden Flat Oban
The Garden Flat Oban
The Garden Flat Apartment
The Garden Flat Apartment Oban
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Garden Flat?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij The Garden Flat inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Garden Flat uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Garden Flat?
Dit appartement in Oban ligt op 1,2 km van Lochan Lub an Arbhair en op 4,7 km van Lochaline Ferry Terminal. Ook Loch Arienas en Ardtornish Castle liggen op 10 km afstand.