Aiden by Best Western Skavsta Airport ligt in Nykoping vlak bij de luchthaven. Bezoek Skavsta Golfbaan en Kiladalens Golfklubb als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nyköpingsån en Nykopings Haven. Bekijk onze reisgids voor Nykoping
General Schybergs vag 23, Nykoping, S-611 92
In de buurt
Kolmården Zoo
38 min. rijden - 51.5 km
Natuurreservaat Stendörren
52 min. rijden - 47.3 km
F11 Airplane Museum
3 min. wandelen - 0.3 km
Sörmlands museum
14 min. rijden - 14.0 km
Haven van Nyköping
15 min. rijden - 9.8 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Nyköping - 8 min. rijden
Nykoping (NYO-Stockholm - Skavsta) - 1 min. rijden
Restaurants
Rosteriet
8 min. rijden
Espresso House
6 min. rijden
Rasta Nyköpingsbro
7 min. rijden
chopchop
8 min. rijden
Scandic Stora Hotellet
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Aiden by Best Western Skavsta Airport
Hotel vlak bij de luchthaven
Bij Aiden by Best Western Skavsta Airport zijn er de volgende voorzieningen: een gratis lokaal ontbijt, een terras en een bibliotheek. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant The Living Room serveert ontbijt en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een open haard in de lobby en een bar.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse, vergaderruimtes en meertalig personeel
Een feestzaal, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Een lift, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 145 kamers hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (SEK 85 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
The Living Room
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Sauna
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
4 etages
Feestruimte
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Meer
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Houd er rekening mee dat de bedden in de Familie tweepersoonskamer en Familiekamer groot niet zijn opgemaakt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je SEK 250 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan SEK 200.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (beveiligd): SEK 85 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: SEK 250 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: SEK 200.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aiden by Best Western Skavsta Airport?
Ja, bij dit hotel zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van SEK 250 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Aiden by Best Western Skavsta Airport?
Vandaag, 19 jun. 2026, kost een verblijf bij Aiden by Best Western Skavsta Airport van één nacht voor twee volwassenen op 20 jun. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost SEK 85 per dag.
Hoe laat kan ik bij Aiden by Best Western Skavsta Airport inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Aiden by Best Western Skavsta Airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Aiden by Best Western Skavsta Airport?
Dit hotel vlak bij de luchthaven bevindt zich op enkele stappen van F11 Airplane Museum en op 3 km van Skavsta Golfbaan. Ook Västerport - Shopping Mall en Sörmlands museum liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aiden by Best Western Skavsta Airport
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 411 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
411
Gastenscore: 8 - Goed. 379 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
379
Gastenscore: 6 - Redelijk. 140 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
140
Gastenscore: 4 - Matig. 43 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
43
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 29 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
29
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tomas
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Mycket tillmötesgående och trevlig personal, välstädat rum och härlig frukost i den inbjudande restaurangen.
Tomas
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
GREGORY
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Listing said there was a restaurant and bar on site so we planned accordingly. No restaurant or bar. Snacks available. Very disappointing. Staff were very few and busy but wonderful. Room sparse but clean and comfortable. Breakfast good and fresh.
GREGORY
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graham Nicholas
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We used this hotel as a base for the Vattenrundan ride andit was great choice. The breakfasts start at 0530 so useful if you are away early, and even late in the evening you can get pizza and drinks for late arrivals (like us). The staff were very helpful.
The only thing you have t be careful about is some rooms do not have an en suite bathroom, but use a communal bathroom instead.
The room was compact, but plenty big enough for a couple of nights and the windows open fully to get lots of fresh air in.
Theres nothing at all in the area - its basically there just for airport business.
Graham Nicholas
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bengt
13 nov 2025
Bra rum trevlig personal.
Bengt
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kjell-Arne
10 okt 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra mat och service
Kjell-Arne
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jenny
9 mei 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Var bättre för ett år sedan när vi var där. Frukosten var inte fräsch, myror vid fikan. Soptunnan inte tömt på toaletten. Trasiga möbler.
+målarbilder till barnen.
Jenny
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mikael
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rent, enkelt o tyst rum med toa i korridor, absolut ok för några timmars sömn, bra frukostbuffé!
Mikael
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FANAK
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfekt für Flughafen
FANAK
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Veronica
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Inga butiker. Väldigt bra personal som är lösningsorienterad. Bra för husdjur.
Veronica
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
johnny
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint ophold
johnny
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pererik
11 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rent prisvärt boende , good value for the money
Pererik
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
maria
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nära flygplatsen
Trevligt enkelt boende väldigt nära flygplatsen
maria
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jennie
21 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra, prisvärt boende!
Jennie
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcus
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Superbra. Trevlig personal.
Marcus
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christer
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, room very clean.
Christer
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ante
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bra pris ! Rent och fint. Ingen trängsel vid frukosten!
Ante
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Per
8 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra rum till mycket bra priser.
Per
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Birgitta
8 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotellweekend
Vi är ett par som ville resa iväg och ha en mysig helg och valde detta trevliga och väldigt prisvärda hotell..
Birgitta
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia Mihaela
4 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Io tornerò!
Raccomando volentieri questo hotel a tutti quelli che desiderano un soggiorno molto confortevole, accogliente e soprattutto con un servizio eccellente.
Claudia Mihaela
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Johan
4 jan 2026
Negatief: Comfort kamer
Mackfrukost.
Saknade riktig frukost med varmrätter också.
Johan
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Magnus
13 jan 2026
Positief: Personeel en service
Ingen tv dålig frukost.
Magnus
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Björn
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fruktansvärt trevlig personal vid incheckning. Blev svårt förtjust i skjutdörrarna till toaletterna på rummen. Kul att det serverades god fatöl å.
Björn
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
17 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay for a night, just outside Stokholm, clean, quiet, and great lounge space.
Susan
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christer
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rent och snyggt, trevlig personal, billigt boende. Helt okej frukost.
Christer
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rolf
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer