Geheel appartement

Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning

Een modern interieur met een spiltrap, een eetgedeelte en een zithoek.
Een terras buiten met een tafel, stoelen, een grote parasol en potplanten.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, twee gekleurde kussens, een witte vaas met bloemen, en een klein rond tafeltje.
Een smalle steeg met een stenen trap die leidt naar een kleine binnenplaats, omringd door gebouwen met balkons en airconditioners.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven en een eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning

  • Gelegen in Nulvi is Villa Angela een appartement van 60 m² dat comfortabel plaats biedt aan 4 personen. Jullie beschikken over een woonkamer, 2 slaapkamers en 1 badkamer. De keuken is volledig uitgerust met alles wat jullie nodig hebben om maaltijden te bereiden. Voor extra comfort biedt het appartement snel Wi-Fi, ideaal voor videogesprekken, een televisie, airconditioning, een wasmachine en een aparte werkplek. Gezinnen met kinderen kunnen gebruikmaken van een babybedje en kinderstoel.



    Buiten kunnen jullie ontspannen in de privé tuin of op het balkon, perfect om te genieten van de omgeving.



    Parkeren is mogelijk op straat. Houd er rekening mee dat evenementen niet zijn toegestaan op het terrein.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Nulvi. Geniet van de prachtige natuur bij La Foresta Pietrificata di Martis en Monte Elias. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Water Paradise en Parco di Monserrato. Bekijk onze reisgids voor Nulvi
Meer appartementen in Nulvi
Kaart
Nulvi

In de buurt

  • Castello dei Malaspina
    15 min. rijden - 14.7 km
  • Chiesa dell'Immacolata Concezione
    15 min. rijden - 14.7 km
  • Chiesa di Sant'Antonio
    16 min. rijden - 15.4 km
  • La Foresta Pietrificata di Martis
    17 min. rijden - 10.4 km
  • Piazza d'Italia
    26 min. rijden - 26.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Ploaghe - 33 min. rijden
  • Alghero (AHO-Fertilia) - 56 min. rijden

Restaurants

  • Caffè Rally
    17 min. rijden
  • Sumeriagu
    14 min. rijden
  • Gastronomia Carletta's
    2 min. wandelen
  • Circoloco Caffé
    15 min. rijden
  • Pizzeria 2elle
    12 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Casa Angela' with Private Garden, Balcony and Air Conditioning?

Dit appartement in Nulvi ligt op 15 km afstand van Chiesa di San Pantaleo, La Foresta Pietrificata di Martis en Chiesa dell'Immacolata Concezione. Ook Castello dei Malaspina en Chiesa di Sant'Antonio liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk