Geheel appartement

Lana

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Lana

Terras
Exterieur
Appartement | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Appartement | Privékitchenette | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat
Appartement | 1 slaapkamer, een bureau, gratis wifi, beddengoed

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 215 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lana

  • Appartement in Oude Stad Novigrad
  • Lana heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Lana hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Douches en zeep
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en kitchenettes

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal
  • Toeslag: EUR 10 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Vladimira Nazora 17].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Administratieve toeslag: EUR 5 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Oude Stad Novigrad, een wijk in Novigrad. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Rigo Patriciërspaleis en Decumanus. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Aquapark Istralandia en Aqua Golf Porec een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij ATP-stadion Stella Maris of Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris. Bekijk onze reisgids voor Novigrad
Meer appartementen in Novigrad
Kaart
11 Murve ulica, Novigrad, 52466

In de buurt

  • Sint-Katharinakerk
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Haven van Novigrad
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Kerk van de Geboorte van de Heilige Maagd Maria
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Punto Mare Zwembad
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Kerk van Sint-Pelagius en Sint-Maximus
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Koper Station - 34 min. rijden

Restaurants

  • Bistro kod Marice
    3 min. wandelen
  • Hoshi Restaurant
    3 min. wandelen
  • Laco
    1 min. wandelen
  • Wine Bar & Shop Mandrač By Pervino
    6 min. wandelen
  • Tomato Restaurant
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lana?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Lana inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Lana uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lana?

Dit appartement ligt in Oude Stad Novigrad, op 10 minuten wandelen van Sint-Katharinakerk, Kerk van de Geboorte van de Heilige Maagd Maria en Haven van Novigrad. Ook Jachthaven van Novigrad en Punto Mare Zwembad liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Lana

Beoordelingen

9,2

Fantastisch