Gehele woning
Apartment Viduka / Two Bedrooms A1
Fotogalerie voor Apartment Viduka / Two Bedrooms A1





Gehele woning
Max. aantal: 412 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Iris Zadarvillas
Villa Iris Zadarvillas
- Zwembad
- Gratis wifi
- Buitenruimte
- Barbecue
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Viduka Two Bedrooms A1
Apartment Viduka / Two Bedrooms A1 Novigrad
Apartment Viduka / Two Bedrooms A1 Private vacation home
Over deze buurt

Put Cuskijaša 10, Novigrad, Zadar, 23226
In de buurt
Kolovare-strand42 min. rijden - 40.0 km
Nationaal park Paklenica47 min. rijden - 41.5 km- Sint-Martinuskerk4 min. rijden - 3.6 km
- Klooster van de Onbevlekte Ontvangenis van de Heilige Maria9 min. rijden - 7.2 km
- Kasteel van Novigrad11 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
- Gracac Station - 45 min. rijden
- Zadar (ZAD) - 31 min. rijden
Restaurants
- Caffe bar Way10 min. rijden
- Caffe Bar Marco Polo25 min. rijden
- Caffe bar Vrisak27 min. rijden
- BOLERO (ugostiteljski obrt)10 min. rijden
- Konoba Mika10 min. rijden








