Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach
Het vrijstaande en in 2002 gebouwde vakantiehuis is modern, functioneel en ingericht in de typische landelijke stijl. Het perceel bevindt zich in een woonwijk, in het dorpscentrum. Het onderkomen is ook geliefd vanwege het uitzicht vanaf het perceel op zee en de rustige en zonnige ligging.
Uw vakantiehuis Uw studio beslaat 1 verdieping, 1 kamers, is 24 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage
en leidt via een buitentrap. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, eethoek en TV. U heeft toegang tot het 4 m² grote balkon met tuinmeubelen. Kooknis met elektrisch fornuis (2 kookplaat) en koelkast. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw studio met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Klenovica. Het vakantiehuis bevindt zich op een 300 m² groot, omheind tuinperceel met bloemen, begrensd door een hek. De verhuurder woont permanent in het huis, maar gebruikt een aparte ingang. De toegangsweg loopt via een zijstraat. Parkeerplaats op het perceel.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi).
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 150 m, restaurant 150 m, dorpscentrum 150 m. Discotheek in Novi Vinodolski 6 km. In de zomer: Adriatische Zee 150 m in Klenovica (strand 150 m in Klenovica met rotsen en zwemplateaus). Vissen in Klenovica 150 m. Tennis, midgetgolf, duiken elk 6 km in Novi Vinodolski.
Kamer De ingang van uw vakantiehuis bevindt zich op de 1e verdieping
en is bereikbaar via een buitentrap. Woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, eethoek en toegang tot het balkon (4 m², tuinmeubelen). Kitchenette met elektrische kookplaat (2 pitten) en koelkast. Badkamer met douche, 1 wastafel en toilet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Novi Vinodolski. Bezoek Pavlomir Wijnmakerij en Haven van Senj als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Kerk op San Marino. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 1,4 km van Kvarnergolf en op 10 km afstand van Kerk op San Marino en Strand van Novi Vinodolski. Ook Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday home with air conditioning, balcony and sea view 150 m from the beach
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Waldemar D.
15 sep 2020
Super gelegene Anlage, nahe am ...
Super gelegene Anlage, nahe am Meer, ein wilder, abgelegener Strand, ein gemütliches, gut ausgestattetes Zimmer. Eine sehr nette Gastgeberin. Ich empfehle es Leuten, die Ruhe und Frieden mögen und die Hektik der Ferienorte meiden. Es war einer meiner besten Ferien und ich werde wahrscheinlich nächstes Jahr wieder hierher kommen.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Marian C.
4 sep 2018
Wasser schön sauber, von Zimmer ...
Wasser schön sauber, von Zimmer bis zum Wasser tatsächlich 150m,ruhige Umgebung. Für die was ruhe im Urlaub suchen, genau richtig. Kleine Dorf ,essen zu gehen und einkaufen ca 300m.
Auf der Grenze von Slowenien sehr lange Wartezeit - sehr schlecht
organisierte Durchgang !!!
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
Christopher-Nils M.
5 sep 2017
Sehr freundliche, familiäre Aufnahme. ...
Sehr freundliche, familiäre Aufnahme. Nah am Meer und in ruhiger Lage. Aufgrund der vielen Stechmücken wäre eine Investition in Fliegengitter viel wert ;)