Hotel Ruža ligt vlak bij het strand in Novi Vinodolski. Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Kerk op San Marino en Strand van Novi Vinodolski. Mis zeker Aquarium van Crikvenica niet. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
Ulica Kralja Tomislava 28, Novi Vinodolski, 51250
In de buurt
Strand van Novi Vinodolski
8 min. wandelen - 0.7 km
Mazuranic's huis
13 min. wandelen - 1.1 km
Sint-Filips- en Jacobskerk
14 min. wandelen - 1.3 km
Kasteel van Frankopan
14 min. wandelen - 1.3 km
Kerk van de Heilige Drie-Eenheid
19 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Plase - 39 min. rijden
Rijeka (RJK) - 32 min. rijden
Restaurants
San Marino
2 min. wandelen
Bistro Marina
12 min. wandelen
Caffe Bar Bistro Marnie
12 min. wandelen
Captain's Club
13 min. wandelen
Terasa Vrtić
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Ruža
Hotel vlak bij Kerk op San Marino
Hotel Ruža bevindt zich dicht bij Strand van Novi Vinodolski en Mazuranic's huis en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Ruža bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Draagbare ventilators, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 1892
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Draagbare ventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 oktober tot 30 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd; kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 12.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 12.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ruža?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Ruža?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Ruža van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 67, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ruža inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ruža uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Ruža een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Ruža?
Dit aan het strand gelegen hotel in Novi Vinodolski ligt op 10 minuten wandelen van Kerk op San Marino en Strand van Novi Vinodolski. Ook Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan liggen op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Ruža
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 50 van 103 beoordelingen
10 - Uitstekend
50
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 103 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 103 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 103 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 103 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Garry
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly welcome, good breakfast and close to both the beach and the town with plenty of options for food - free parking also a bonus!
Garry
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivia
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and just like the photo. View was great and breakfast was tasty with options
Olivia
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
A E Ruth
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great
A super goat and a most fantastic breakfast and coffee!
A E Ruth
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
eliane
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres belle surprise belle chambre et bien situe on voit la mer au milieu de la vegetation
eliane
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frane Domagoj
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was good
Frane Domagoj
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liliya
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location with the beach and a waterfront trail just a minute walk from the hotel. Delicious breakfast with variety of choices. Definitely recommend.
Liliya
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hai
19 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast is very good
Hai
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Horst Ulrich
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Nettes Bikerhotel
Horst Ulrich
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Shirley Ann
7 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was so pleased how I was welcome to Hotel Ruza
Shirley Ann
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donald
5 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pleasant proprietor and a property that is very near the beach. Breakfast was excellent! Lots of street food and restaurant options along the beach walk. We would stay there again!
Donald
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
4 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very nice. Eat at Nova Pizza down the road. Excellent place to go.
Mark
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrzej
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles OK
Andrzej
9 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matti
6 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great
Friendly staff. Safe park for motorcycle. Excellent view to the sea from the balcony. Could stay here again on my next motorcycle trip.
Matti
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
RENATO
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buona stanza ampia
Colazione completa
Parcheggio gratuito
Praticamente sul lungomare
RENATO
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolas
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil. Le personnel est très à l'écoute et résoud les éventuels problèmes dans l'instant.
Nicolas
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
André
21 aug 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hôtel très bien placé en bordure de mer et lieu touristique. Par contre équipement trop vétuste et trop ancien, mérite un bon rafraîchissement.
André
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maja
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent property and great staff, a beautiful clean room with a terrific AC . Staff members were terrific. Breakfast was very good , you can order omelettes. There's no elevator so if you stay only 1 night just grab what you need from your car . The property is at the beach (2-3 min walking ) and we loved it.
Maja
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julie
13 jul 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great cold air conditioning. And by the water.
I would suggest 2 stars. Very basic and minimal but very good air conditioning.
Julie
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Danielle
29 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Très près de la plage. Vieillot.
Danielle
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Carlo
26 aug 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Non vale la cifra pagata, prezzo eccessivo,
Sull’ ingresso c’è scritto pensione, non hotel.
Carlo
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erica
8 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thank you, Katarina and Zoran!
Zoran and Katarina do everything to make you feel at home. They offer help with anything you need. They go beyond what you expect. I had left a notebook with tickets and other stuff at a bus stop in Ravna Gora and Katarina called the gas station and cafeteria to try and find it for me. Breakfast was very good and Zoran would prepare omelettes, scrambled eggs or fried eggs. The bed was very comfortable, the bathroom was very clean; I had a fridge and didn't need air conditioning because the bedroom was nice and fresh, even though the temperature rose to 33°C. The hotel is 100 meters from the beach and walking distance from Stari Grad (Old Town). Sunny terrace. I'd go back if I travel to Novi Vinodolski. They speak English, which is not common in this small town!
Erica
5 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Asha
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The property owner is very kind and friendly. We didn’t spend much time in this city so we have nothing to compare this hotel to, but we wouldn’t stay here again.
Only one of the two bedrooms had air conditioning; the room without AC didn’t even have a fan and had no screens on the window so it could be kept open to allow a breeze without insects. Bedding was just thin sheets, no proper blankets or covers. The door could only be locked or unlocked from the inside with the key and there was only one key, creating a safety concern for egress in case of emergency. The bathroom was cleaned, but had an odd smell coming from the floor drain when the water was running. Overall, felt like staying in a private room at a hostel, but with a bigger price tag.
Asha
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
6 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hôtel médiocre
Les poins positifs: le placement, la Clim assez récente, le staff assez sympa.
Les points négatifs:
- chambre vétuste : moquette, salle de bains, couvertures.
- vue Park (ing) et route plus que Parc
- odeurs désagréables
- bruit incessant de la route que les vieux double vitrages ne peut atténuer.
En résumé, le pire rapport qualité prix de notre séjour (et faisant beaucoup d’hôtels pour ma part, un des hôtels les plus décevants que j’ai habité).
Je ne comprends pas qu’au tarif des chambres, l’hôtel n’arrive pas à se moderniser et remettre au goût du jour. C’est bien dommage.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nette kamer met groot balkon en uitzicht op zee. De ontvangst was heel vriendelijk en omdat we laat aankwamen en hdt regende toen we een hapje wilden gaan eten, kregen we meteen paraplu's mee.
We hébben hier alleen overnacht na aankomst op vliegveld op doorreis naar plitvice lakes.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Henrik
4 nov 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Old hotel to be renovated.
Hotel and room were old but quite clean. Time to renovate. Breakfast was nothing special. Not much to see around.