La Petite Perle ligt in Nosy Be. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Réserve naturelle de Lokobé en Lokobe Special Reserve. Bekijk onze reisgids voor Nosy Be
Ambondrona, Nosy Be, Province de Diego-Suarez, 207
In de buurt
Strand van Madirokely
5 min. rijden - 3.2 km
Lemuria Land Park
19 min. rijden - 12.7 km
Heilige Boom van Mahatsinjo
23 min. rijden - 12.7 km
Réserve naturelle de Lokobé
23 min. rijden - 17.6 km
Mont Passot
33 min. rijden - 24.9 km
Lokaal vervoer
Nossi-Be (NOS-Fascene) - 48 min. rijden
Restaurants
Le Papillon
11 min. rijden
Kabaro Cafe
11 min. rijden
Sambatra Beach
7 min. rijden
La Gastronomie Pizza
6 min. rijden
Chez Angeline
6 min. rijden
Over deze accommodatie
La Petite Perle
Hoogtepunten van de accommodatie
Een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij La Petite Perle. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Wifi in de kamer (toeslag), een bar en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Petite Perle hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals kluisjes en wifi.
Beschikbaar in alle kamers: wifi (MGA 15.000 per verblijf)
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: MGA 20.000 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MGA 5000.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer MGA 20000 per persoon
Toeslag voor wifi in de kamer: MGA 15000 per verblijf (bedrag kan variëren)
Toeslag voor luchthavenshuttle: MGA 90000 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor airconditioning: MGA 35000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Petite Perle Nosy Be
La Petite Perle Guesthouse
La Petite Perle Guesthouse Nosy Be
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Petite Perle?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Petite Perle inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Petite Perle uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt La Petite Perle een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MGA 90000 per voertuig.
Waar staat La Petite Perle?
Dit pension in Nosy Be ligt op 2,8 km van Strand van Madirokely en op 20 km afstand van Heilige Boom van Mahatsinjo en Réserve naturelle de Lokobé. Lokobe Special Reserve ligt op 16,5 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.