Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Olas Verdes Hotel ligt in een landelijke omgeving en aan het strand in Nosara. Bezoek de lokale attractie Safari Surf School of trek de prachtige natuur in en verken Playa Sámara en Nosara Biologisch Reservaat. Ga voor waterpret zoals snorkelen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Nosara
500m West and 350m South from Organico, Market, Provincia de Guanacaste, Nosara, Guanacaste, 50206
In de buurt
Playa Guiones
5 min. wandelen - 0.4 km
Kikkerpad
16 min. wandelen - 1.4 km
Playa Pelada
5 min. rijden - 2.1 km
Safari Surf School
8 min. wandelen - 0.7 km
Spaans Instituut van Nosara
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Liberia (LIR-Internationale luchthaven Daniel Oduber) - 160 min. rijden
Restaurants
La Luna
7 min. rijden
Howler’s Beach Lounge
18 min. wandelen
Rolling Waves
16 min. wandelen
Blue Zone Brewery
19 min. wandelen
Olga's Bar & Restaurante
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Olas Verdes Hotel
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid bij de oceaan
Bij Olas Verdes Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis à la carte ontbijt, een terras en een tuin. Met een ligging aan het strand en mogelijkheden om te surfen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Trakteer jezelf op een diepe bindweefselmassage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, El Manglar, serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een spelletjesruimte en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
2 buitenzwembaden met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Balkons of terrassen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes
Minstens 10% van de winst wordt geïnvesteerd in gemeenschap en duurzaamheid
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Maaltijdbezorging
Minikoelkast
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Herbruikbare koffie-/theefilters
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Plafondventilator
Recycleren
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Vliegenramen
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 155 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie gebruikt naast zonne-energie ook een recyclagesysteem voor grijs water en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 3-102-694465
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Olas Verdes Hotel Guanacaste
Olas Verdes Guanacaste
Olas Verdes Hotel Nosara
Olas Verdes Hotel
Olas Verdes Nosara
Olas Verdes
Olas Verdes Hotel Hotel
Olas Verdes Hotel Nosara
Olas Verdes Hotel Hotel Nosara
Veelgestelde vragen
Beschikt Olas Verdes Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Olas Verdes Hotel?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Olas Verdes Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 mei 2026 min. € 195, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Olas Verdes Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Olas Verdes Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Olas Verdes Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Olas Verdes Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 155 per voertuig.
Waar staat Olas Verdes Hotel?
Dit hotel in Nosara ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Playa Guiones en Safari Surf School. Ook Kikkerpad en Spaans Instituut van Nosara liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Olas Verdes Hotel
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 157 van 171 beoordelingen
10 - Uitstekend
157
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 171 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 171 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 171 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 171 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Michelle
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was just perfect!
Michelle
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jessica
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was the cherry on top for our Costa Rican adventure. It was a perfect place to end our trip since it was the nicest hotel we stayed at and they had ALL the amenities and the location was ideal. The food at the restaurant was delicious as well. I cannot wait to go back!
Jessica
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nick
Reisde met familie en kleine kinderen
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What an incredible stay at Olas Verdes! In the quieter southern neighborhood of Guiones Beach, Nosara the property is as beachfront on the Pacific Coast in Costa Rica as you can get to a world class surf break… and man did we luck out! There was a southern swell pumping overhead high waves all week. CR protects its mangrove so there is a buffer of dry forrest/mangrove to the bern, but it is a beautiful trail, and not far. The facilities are terrific, modern and very clean. The staff is warm, very friendly and accommodating. My family stayed in suite 202 which was great for a spouse and 2 young elementary school kids on spring break. Breakfast was included and delicious every morning at El Manglar. We also ate at Beach Dog, El Ruco, Al Chile, Sendero Kitchen and La Ventanita which were close, fresh and surprisingly clean yet great eats. Would 100% recommend!
Nick
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Stephanie, Louisville
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is beautiful! Even better than the photos. Staff was excellent and very helpful, great location. Highly recommend and will go back!
Stephanie
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Nicole
Reisde met familie en kleine kinderen
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful boutique hotel in the jungle! I’ve never had anyone do my laundry before! Such a treat! We LOVED our stay there and Nosara in general. We will return and would stay here again.
Nicole
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Valerie
Reisde met familie en kleine kinderen
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best resort I’ve ever stayed at! Nothing but 1st class!
Valerie
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Valerie Michelle
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
I would rate higher than a five star if I could! Excellent food, excellent service, and excellent rooms! We have had a blast and the people at the front desk were so incredibly helpful!
Valerie Michelle
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Martha
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff here was so accommodating and everything about the hotel was wonderful!! We loved Ines at the front desk!!
Martha
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
21 dec 2025
Michael
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
MARY
Reisde met partner
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property and staff Dirt roads around the property were difficult to navigate which was probably because we were at the end of the rainy season and it wasn’t under the control of the hotel A golf cart just didn’t work Need an atv or 4 wheel drive car and some Dramamine
MARY
9 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
John
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We received a nice room upgrade, staff was friendly and helpful, the in-room coffee was excellent, laundry was convenient, breakfast and juices were tasty. There was some noise from neighborhood construction that was a bit annoying, which is not in the control of the hotel.
John
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met partner
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect. The amazing staff is the best part!
Elizabeth
8 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Cheryl
Reisde met partner
15 okt 2025
Positief: Netheid
We fell in love with this hotel. Best part was the monkeys in the trees above our heads. The staff was amazing.
Cheryl
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Alisa
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Alisa
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Brian
26 aug 2025
Brian
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jessica
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The food at the restaurant was delicious. Staff was super friendly and helpful at hotel and restaurant
Jessica
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Evan B
18 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Evan B
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Daniela
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Daniela
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Leslie
17 jun 2025
Leslie
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect. I cannot wait to visit again. I hope nothing changes.
Elizabeth
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was gorgeous and the crews were excellent. The food and the drinks were well above expectations.
Michael
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nikole provided such a warm welcome and everyone was so wonderful. Great location, really Comfortable bed and really clean. Very welcome fruit plate and water upon arrival.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jillian
Reisde met een groep
26 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect peaceful stay
Amazing experience at Olas Verdes! The staff was incredibly helpful with any request, large or small. We loved the path to the beach and proximity to town; close enough to walk everywhere but away from the bustle. Delicious, big breakfast. So, so peaceful. Highly recommend!
Jillian
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Barrett
3 mei 2025
Barrett
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Joseph
24 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful people, nice breakfasts! The beach view is perfect.