Welcome to the Beautiful Pool House of North Port!
Welcome to the beautiful house of North Port! The house is located in the heart of the city, just 15 minutes from Warm Mineral Springs Park and 24 miles from one of Florida's best beaches and fishing places, less than 10 minutes from the water park and golf club, and close to a Publix grocery store and Walmart. Our house is 1400 sq. ft. of living space. Fully Furnished. Three bedrooms and 8 sleep. 70" Smart TV in a bright living room. Large kitchen with a huge eating area equipped with stainless steel appliances, a toaster, a microwave, and a coffee machine. High ceiling, ceramic tiles, and hard floor, no carpet. Separate laundry room with washer and dryer, two-car garage. There is a beautiful pool in the backyard. Pool heating is available for only $20/day. There is something for everyone, you won't be disappointed!
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Videogames
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Parkeerplaats voor fietsen
Verwarmd zwembad
Golfbaan in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The pool has no gate or lock. Guests have direct access. Please supervise children and use caution at all times. Thank you!
Pool heat is optional and costs $20 per day.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in North Port. Stadscentrum en Sun Flea Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je North Charlotte Regional Park en Jelks Preserve verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Charlotte Sports Park of CoolToday Park. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor North Port
Beschikt Welcome to the Beautiful Pool House of North Port! over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Welcome to the Beautiful Pool House of North Port!?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Welcome to the Beautiful Pool House of North Port! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Welcome to the Beautiful Pool House of North Port! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Welcome to the Beautiful Pool House of North Port!?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in North Port ligt op 4,9 km van North Port Aquatic Center en op 5 km van Morgan Family Community Center. Ook North Port Performing Arts Center en Heron Creek Golf Course liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Welcome to the Beautiful Pool House of North Port!
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 20 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 20 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
nichole P.
19 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very clean and nice home to stay! Host was very prompt and friendly on responses.
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tiffany P.
13 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The host was very responsive to any initial questions we had. We stayed for 7 weeks. Used the pool everyday. Would stay again.
47 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alex M.
7 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful home
Beautiful home in a quiet location, it worked out perfect for what my family needed.
8 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Brenda F.
17 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
House was beautiful - pool was absolutely breathtaking at night with the lights. We watched TV on the lanai and lit the fire pit table. Had great evenings just enjoying family. Our host responded quickly with a few questions we had. Would definitely recommend for a few days or a long stay.
35 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emmanuel D.
1 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great property and great owner!
We stayed 3 weeks, the house was very nice to use and the owner very fast to answer any of our questions. We highly recommend this property!
21 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dwight H.
6 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great house, Great Golf, in north port.
This was a great house to stay in, nice and clean, friendly neighbors, nice location for any type of shopping, nice price for what you get. loved it.
9 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
juan s.
5 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful, Peaceful Vacation Home Near VeniceWe had an excellent stay at this beautiful vacation rental near Venice. The house is spotless, modern, very neat, and feels brand new. It is located in a quiet and safe neighborhood, close to the beach, with an easy and comfortable drive. It is also near supermarkets and conveniences, but still far enough away to keep the peace and privacy of the home.The private pool makes the stay even more relaxing and enjoyable, especially for a quiet family vacation. The location is great for enjoying the Venice area, nearby beaches, restaurants, and shops, while still coming back to a peaceful home. Even though it is not oceanfront, the drive to the beach is easy and stress-free. We truly enjoyed every moment and highly recommend this home.Thank you, Adril, for being a great host.
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Linda W.
13 feb 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Pleasant stay
Nice area and nice home. Host was prompt and helpful when needed.
30 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carrie C.
27 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great house!
We enjoyed our stay in Andrii’s home. It was fresh and new. The location is close to everything. The yard is quiet and peaceful. Thanks for a great stay!
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Britani M.
30 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
EXCELLENT
The house was beautiful and so clean during our stay, I was very impressed and would highly recommend. Its only about 8 minutes from Walmart and main stores. The owner was super kind and very helpful if needed! Would definitely come back!
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marilyn H.
15 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fabulous get away
Whether you stay for three nights or two weeks , this is the place to stay . This house was well outfitted with all the conveniences of home , including a smoker ! The pool is beautiful and the house is conveniently located to beautiful Venice .
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lynnette
31 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The check in was easy, communication with property management great! Super clean, well equipped, pool area awesome. Neighborhood/neighbors very quiet/super friendly. Centric location. Close to main stores and gas stations. Overall my family and I had a great time. Highly recommend. We are definitely booking again!
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Danielle R.
7 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean, house layout was great, nice amenities- loved the gas fire pit. Mattresses were way too firm for us, would have been nice to have had night stands in the master bedroom and preference would be a heated pool. Overall, we would stay again if mattresses where upgraded but our backs could not take it.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
C F.
8 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful Vacay!
Hello VRBO,
We had an amazing time at this beautiful and spacious house in North Port, FL. The owner was responsive to our needs. The neighborhood was super-walkable. We would definitely stay there again.
Faris Family
7 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Diane S.
19 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
While the home itself was updated, and clean, the outdoor maintenance was disappointing. The lawn had not been mowed prior to our arrival, making the property appear neglected. Additionally, the pool was had ants and other bugs, which made it unpleasant and difficult to enjoy. We understand that some insects are unavoidable outdoors, but the condition suggested the pool and surrounding area had not been properly maintained before our stay. We hope the host addresses these maintenance issues, as they would greatly improve the experience for future guests. One other issue was the rather large construction/road project they had going on in the area. Hopefully that will be completed soon!
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Abbey R.
4 nov 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Home away from home
The home is clean and spacious and well appointed for a family of at least 6! (It's a shame there was only two of us.) A wonderful surprise was that there was a new, beautiful pool that was not shown in the photos. Host was gracious enough to let us check in a little earlier in the day to accommodate our earlier arrival. Home is also close to shopping and restaurants. Would definitely rent again!
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Donna S.
15 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Property
This was a great house. It was very clean and well designed. The outside pool was so peaceful and really a beautiful area, felt very secluded with all the trees in the back. We really enjoyed our stay and would definitely rent again. The only thing that could have been better was that there were no pool towels, at least we couldn't find any. We did end up using the regular bath towels but it would have been nice to have some beach towels. The rest of the items were great.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennie W.
1 apr 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful home
After arriving to Florida and checking into our initial house we found it to be a disaster. This home was a breath of fresh air!!! Host was awesome and accommodating to us and really helped us out of a bad situation. Thank you so much!! Highly recommend this home
9 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michael C.
30 nov 2025
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lyndsay K.
20 mei 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie