stayAPT Suites North Charleston ligt in North Charleston. Northwoods Mall en Nexton Square zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Oakbrook Nature Trail en Cypress Gardens verkennen. North Charleston Coliseum and Performing Arts Center en Whirlin' Waters Adventure Waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor North Charleston
North Charleston Coliseum and Performing Arts Center
10 min. rijden - 19.2 km
Medical University of South Carolina
18 min. rijden - 32.1 km
College of Charleston
18 min. rijden - 32.1 km
Charleston City Market
21 min. rijden - 33.4 km
Lokaal vervoer
Station Charleston - 14 min. rijden
Charleston, South Carolina (CHS-Internationale luchthaven Charleston) - 15 min. rijden
Restaurants
Nigel's Good Food II
4 min. rijden
Circle K
6 min. rijden
Texas Roadhouse
7 min. rijden
Cook Out
4 min. rijden
Sonic Drive-In
4 min. rijden
Over deze accommodatie
stayAPT Suites North Charleston
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een wasserij over gasgrills en een picknickplaats. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een automaat. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met kabelzenders, terwijl een zetelbed en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
StayAPT Suites North Charleston heeft 74 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een zitruimte en is ingericht met tweepersoons zetelbedden en keukeneilanden. Elke smart-tv van 55 inch heeft premium kabelzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
In dit aparthotel in North Charleston is wifi gratis. Bureaus zijn enkele van de zakelijke voorzieningen. Lokale en langeafstandsgesprekken zijn allemaal gratis (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties
TownePlace Suites by Marriott Charleston-North Charleston
Ashley Heights
TownePlace Suites by Marriott Charleston-North Charleston
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Keukeneiland
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Entertainment
Smart-tv van 55 inch met premium kabelzenders
Streamingdiensten
Buiten
Gasbarbecue
Outdoor entertainmentgebied
Picknickplaats
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 36 kg per huisdier
Toeslag: USD 25 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
4 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift (76 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
74 units
Onderling verbonden units beschikbaar
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 20.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 17.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, stayAPT, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: USD 250 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 25.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij stayAPT Suites North Charleston?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 25.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij stayAPT Suites North Charleston inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij stayAPT Suites North Charleston uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat stayAPT Suites North Charleston?
Dit aparthotel in North Charleston ligt op 3 km afstand van Charleston Southern University, Trident Medical Center en Buccaneer Field. Ook Buccaneer Field House en Wannamaker County Park liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over stayAPT Suites North Charleston
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 165 van 292 beoordelingen
10 - Uitstekend
165
Gastenscore: 8 - Goed. 63 van 292 beoordelingen
8 - Goed
63
Gastenscore: 6 - Redelijk. 31 van 292 beoordelingen
6 - Redelijk
31
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 292 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 292 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristen
17 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Nice place to stay
Kristen
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
23 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very friendly staff. The room was clean, bed was comfortable.
David
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ariyana
7 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Front desk stafff were very nice, informative & intuitive about everything we asked for. The stay was clean, quiet and happy stay. Definitely would stay here again, definitely recommending !
Ariyana
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dionne
31 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Nice location, great amenities and friendly staff
Dionne
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cleon
12 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The area felt safe and secure. The room was clean. The staff were friendly.
Cleon
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jill
22 apr 2026
Positief: Netheid, accuraatheid advertentie
After hours digital check in was ok but not as simple as it could be. The app malfunctioned on our iphone, kept losing its login.
Jill
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carol
25 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The kitchen did not include needed items - i.e. bowls, frying pan. The TV in the living area did not work.
Staff was friendly & helpful.
Carol
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
quentin
4 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great place to visit
quentin
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dolly
3 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Staying here was perfect for us. We had the kitchen to keep food for the nights we came in. The only thing that I didn’t like was you could hear the cars on the highway. The sound barrier was not good. Also we didn’t have a dishcloth but we made due. Everything else was good.
Dolly
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valarie
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
It was very nice clean
Valarie
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tiffany
9 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This place was a wonderful place to stay at for the price and me and my mom really enjoyed it!
Tiffany
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
angel
15 mrt 2026
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Ambas habitaciones no limpiaron el piso muy sucio .y unas de las neveras tenia comida de los huespedes anteriores .
angel
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bobby
29 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent stay!
Bobby
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tanasia
9 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great property to stay on.
Tanasia
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Garrett
22 mrt 2026
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid
Room was disgusting. Was told they overbooked and nothing could be done. Public hair, trash, and small roaches. Machines in the fitness room were broken except for a treadmill.
Garrett
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Diane
3 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
My complaint was some of the things I expected weren’t in the kitchen. Only a few dishes for example, no dish cloth to wash the dishes. The toilet seat was broken. Shampoo, but no body was in the dispensers. Only on hook in the bathroom. I love the concept of this suite but poorly executed.
Diane
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roger
3 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We liked the concept of having a kitchen, it's like being in a studio apartment.
The staff was friendly and professional, they were a very attentive to our needs.
Roger
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
MICHAEL
14 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Small room, but very clean and comfortable.
MICHAEL
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arnteyus
8 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Extremely nice
Arnteyus
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
FNU
19 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Place looks just as in the photos and clean!
FNU
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stacy
29 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
The place was nice and clean plus spacious gave u the feeling like u sitting in your own house
Stacy
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melissa
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
the room was so cozy and clean for me as i get settled in before i move into my apartment. the only thing i would have enjoyed more was having a few more towel washcloths & toiletpaper!
Melissa
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nikia
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
First room was not clean but the next one was. Staff were really friendly.
Nikia
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lavar
7 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
It was extremely quiet & had everything you’d want for an extended stay except for a pool.
Lavar
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sherry
7 nov 2025
Negatief: Netheid
The shower leaked onto the floor, the beds were uncomfortable.