Het vakantieappartement van circa 38 m² voor maximaal 2 personen bevindt zich aan de zuidkant van de eerste verdieping van vakantiehuis Blumenmeer. Het beschikt over een aparte slaapkamer, een woon-/eetkamer met kitchenette en een badkamer met douche en toilet. Honden zijn welkom. Gratis wifi is beschikbaar. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan; Max. 2; € 8/dier/nacht Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Norderney. Bezoek culturele hoogtepunten Kurtheater Norderney en Museumskreuzer Otto Schülke. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Ocean Wave en Rätsel-Irrgarten-Norddeich. Bekijk onze reisgids voor Norderney
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norderney ligt op 10 minuten wandelen van Nordstrand, Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Detmold Strand. Ook Waddenzee en Napoleonschanze liggen op een kwartiertje wandelen.