Prachtig vakantieappartement, volledig gerenoveerd in januari 2017. Het vakantieappartement Haus Bruno II in Norden geniet van een heerlijk rustige locatie, maar ligt toch op korte afstand van de Noordzee, het centrum van Norden en winkels.
Naast twee slaapkamers voor vier personen (twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed met boxspring), biedt het appartement een sfeervolle woonkamer met een groot dakkapelraam op de begane grond met uitzicht op het groen, een prachtige open keuken en airconditioning voor gebruik in de zomer. De badkamer is voorzien van een douche en een wasmachine. Grote HD-televisies zijn aanwezig in de woonkamer en beide slaapkamers, en er is gratis wifi beschikbaar. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Norden. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oud stadhuis en Slot Lütetsburg. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Rätsel-Irrgarten-Norddeich en Erlebnispark-Norddeich een bezoekje brengen. Ocean Wave en Museumskreuzer Otto Schülke zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Norden
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 2 bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 2 bedrooms?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norden ligt op 3 km afstand van Oud stadhuis, St. Ludgeri-kerk en Seehundstation Nationalpark-Haus. Ook Ocean Wave en Rätsel-Irrgarten-Norddeich liggen op 3 km afstand. Station Norddeich ligt op 28 minuten wandelen.