dit vakantiehuis ligt in Norden. Bezoek culturele hoogtepunten Schelpen- en Slakkenmuseum en Auto- en speelgoedmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Jachthaven van Norderney en Golfclub Norderney. Ocean Wave en Erlebnispark-Norddeich zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Norden
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment Behind the Dike?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10.0 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Behind the Dike inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Behind the Dike uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment Behind the Dike?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norden ligt op 10 minuten wandelen van Ocean Wave, Hundestrand Norddeich en Rätsel-Irrgarten-Norddeich. Ook Erlebnispark-Norddeich en Norddeich Strand liggen op 10 minuten wandelen. Station Norddeich ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Norddeich Mole is het 21 minuten wandelen.