Cheval-Blanc ligt in Nods. Geniet van de prachtige natuur bij Chasseral Natuurpark en Doubs Natuurpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals LaserGame Biel/Bienne en Place Pury. Botanische Tuin en Zoo du Bois du Petit-Château zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nods
Route de Diesse 2, Nods, BE, 2518
In de buurt
Meer van Biel
19 min. rijden - 11.7 km
Kasteel van Neuchâtel
31 min. rijden - 31.2 km
Lac de Morat
40 min. rijden - 33.1 km
Chasseral Natuurpark
1 min. wandelen - 0.0 km
Place Pury
32 min. rijden - 31.2 km
Lokaal vervoer
Station La Neuveville - 16 min. rijden
Bern (BRN-Belp) - 74 min. rijden
Restaurants
Brasserie de la Place
19 min. rijden
La Lagune
11 min. rijden
Restaurant Le Nemours
12 min. rijden
Buvette du Débarcadère
11 min. rijden
Moosgärtli GmbH Bäckerei Konditorei Tearoom
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Cheval-Blanc
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Cheval-Blanc. Ga lekker eten bij de 2 restaurants ter plaatse. Gratis wifi in de kamer en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Wasservice, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cheval-Blanc bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
2 restaurants
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 07.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 5 per huisdier, per dag
Alleen honden zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: CHF 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 5 per huisdier, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cheval-Blanc?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 5 per huisdier, per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cheval-Blanc inchecken?
Inchecken kan vanaf: 07.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cheval-Blanc uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cheval-Blanc?
Dit hotel in Nods ligt op 4,6 km van Chasseral en op 4,6 km van Jura Crest Trail. Ook Twannbachschlucht en Burg Schlossberg liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.