Gehele woning

Villa Leonarda

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Leonarda

Balkon
5 slaapkamers, beddengoed
Een open haard
Balkon
Dineren op de kamer

Gehele woning

5 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 10290 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Leonarda

Deze rookvrije villa beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. De villa's beschikken naast een privézwembad en een open haard over gemakken als 5 badkamers en een keuken. Microgolfovens, een koffiezetapparaat/waterkoker en een vaatwasser zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in Villa Leonarda is voorzien van een privézwembad en een open haard. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 300 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR64478979511
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Leonarda Nin
Villa Leonarda Villa
Villa Leonarda Villa Nin

Over deze buurt

Villa Leonarda ligt in Nin. Bezoek culturele hoogtepunten Museum of Illusions Zadar en Etnologisch Museum van Zadar. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Stenen Brug en Oude Kroatische Boot Condura Croatica. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visnjik Sportcentrum of Kresimir Cosic-hal. Bekijk onze reisgids voor Nin
Meer villa's in Nin
Kaart
Kraljicin put 21, Nin, Zadar, 23232

In de buurt

  • Oude Kroatische Boot Condura Croatica
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Romeinse Tempel
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Kerk van het Heilige Kruis
    14 min. wandelen - 1.3 km
  • Ninska Laguna-strand
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Zaton Strand
    5 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Zadar (ZAD) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Adria
    3 min. rijden
  • Konoba Sentimenti
    13 min. wandelen
  • Konoba Antika Zaton
    3 min. rijden
  • Restaurant Kruske i jabuke
    5 min. rijden
  • nikki beach
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Leonarda?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Leonarda inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Leonarda uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Leonarda?

Deze villa in Nin ligt op 15 minuten wandelen van Stenen Brug, Oude Kroatische Boot Condura Croatica en Lagere Poort. Ook Sint-Anselmuskerk en Kerk van het Heilige Kruis liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Villa Leonarda