Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Eras House
Deze rookvrije cottage heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en barbecues. Deze cottage beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eetruimte en een koelkast.
Elke kamer met airconditioning in deze cottage is voorzien van een privézwembad en een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. In deze cottage in Nigüelas is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Recreatieve voorzieningen van deze cottage bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Admitimos mascotas bajo petición
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VTAR/GR/03609
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Nigüelas. Geniet van de prachtige natuur bij Jardín y Huerto Nazarí en Puente Palo. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro Cultural Carlos Cano en Mohon del Trigo Observatorium. Bekijk onze reisgids voor Nigüelas
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 40 min. rijden
Restaurants
Alqueria de los lentos
10 min. wandelen
La Casita de Papel
15 min. rijden
Cafeteria El Sol
16 min. rijden
Bar D'Amilia
7 min. rijden
Restaurante Los Naranjos
12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Eras House over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Eras House ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Eras House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Eras House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Eras House ?
Deze cottage in Nigüelas ligt op 0,4 km van Centro de Interpretación Almazara La Erilla en op 20 km afstand van Bodega Bernardo Harapa en Poort van Alpujarras. Ook Kasteelruïnes van Lanjarón en Museo del Agua liggen op 20 km afstand.