Vakantiehuis met een geweldig binnenzwembad en gelegen op slechts 13 km van de stranden. Dit charmante pand uit 1900 heeft een moderne inrichting en verwent zijn gasten met een prachtig panoramisch uitzicht op de zee en de bergen. Je kunt in alle rust ontspannen in het overdekte zwembad met grote glazen schuifdeuren naar de tuin of buiten in het hoogwaardige tuinmeubilair op het zonovergoten terras. Wandel op slechts 4 km door het zonnige centrum van Saint-Paul-de-Vence en bezoek de Fondation Maeght of een museum met een beeldentuin en hedendaagse kunst, de Chapelle des Pénitents Blancs (Kapel van de Witte Penitenten) of de collegiale kerk of de Collégiale de la Conversion de Saint-Paul. Iets verderop nodigt Vence je uit voor een korte wandeling. Ervaar de aangename sfeer in de oude stad en bezoek het museum voor moderne kunst. Je zult ook dol zijn op Antibes met zijn stadsmuren, de jachthaven Port Vauban en Fort Carré. Nice ligt op slechts 10 kilometer afstand met zijn levendige straatjes en veel Provençaalse charme. Maak je kinderen blij en breng een spannende dag met ze door in het waterpark bij Antibes. Deze mooie accommodatie met zwembad biedt een idyllische uitvalsbasis voor je vakantie aan de Côte d'Azur. Golfbaan: 13 km. Het zwembad is verwarmd en het hele jaar door beschikbaar voor gasten.
Let op: Het huis heeft airconditioning in twee slaapkamers.
dit vakantiehuis ligt bij de zee in La Gaude. Promenade des Anglais en Winkelcentrum CAP 3000 zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Juan-les-Pins Strand verkennen. Antibesland en Aquasplash zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor La Gaude
Station Cagnes-sur-Mer Cros-de-Cagnes - 14 min. rijden
Grand Arenas South Tram Stop - 18 min. rijden
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 34 min. rijden
Restaurants
Henry's Bar
14 min. rijden
La Gaudriole
4 min. wandelen
La Guinguette Gaudoise
14 min. wandelen
Le Pigeonnier
13 min. rijden
Crêperie Bretonne
14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Awesome home in La Gaude with WiFi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Awesome home in La Gaude with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Awesome home in La Gaude with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Awesome home in La Gaude with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Awesome home in La Gaude with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 10 km afstand van Chapelle du Rosaire, Renoir-museum en Haut de Cagnes. Ook Château Grimaldi en Plage de la Serre liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lovely home in La Gaude with WiFi
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
7,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sabrina P.
29 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Un grand merci à Michel pour nos échanges et votre maison, tout était nickel !
14 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Marie-Blanche f.
19 aug 2023
Negatief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Disappointed by the ratio quality versus price
We were globally disappointed about that property due to different elements.
Climatisation was installed in only 2 bedrooms, the rest of the house was hot (3 bedrooms, living room and kitchen …) and it was complicated to maintain the différent parts of the house cool.
Part of the facilities were damaged: exterior sun loungers were ripped, one shower was partially broken, one base bed was not usable, the garden contain rusty tools dangerous for young children and was not maintained…. Finally part of kitchen equipment was not cleaned when we arrive.
So we do not recommend this house because of the low quality proposed compared to the price.