Op slechts een paar stappen van het strand ligt deze studio in Villeneuve-Loubet. De woning van 19 m² bestaat uit een leefruimte met een opklapbaar tweepersoonsbed en een stapelbed met twee eenpersoonsbedden, een uitgeruste kitchenette en een douche, en biedt plaats aan 3 personen. Tot de extra voorzieningen behoren Wi-Fi, een televisie en airconditioning.
Gratis openbaar parkeren op straat maakt het makkelijk om bij jullie studio te komen. Vergeet niet een blauwe parkeerschijf mee te nemen (te koop bij de Tabac-Presse in de haven).
Jullie mogen een huisdier meenemen, mits goed opgevoed en niet alleen gelaten.
Het gebruik van het appartement voor evenementen of roken is niet toegestaan, uit respect voor de rust van alle gasten.
Ontdek de prachtige stranden van Villeneuve-Loubet en de schoonheid van de regio! Boek nu voor een onvergetelijk verblijf.
dit appartement ligt in Villeneuve-Loubet plage, een wijk in Villeneuve-Loubet. Jachthaven van Nice en Haven van Cannes zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Winkelcentrum CAP 3000 en Promenade des Anglais. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hippodroom van de Cote d'Azur of Eco'parc Mougins. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Villeneuve-Loubet
Station Villeneuve-Loubet-Plage - 12 min. wandelen
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 19 min. rijden
Restaurants
McDonald's
8 min. wandelen
La Cabane Villeneuve-Loubet
11 min. wandelen
Burger King
10 min. wandelen
Rosy Beach
13 min. wandelen
taj mahal
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 150, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Studio for 3 with Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement ligt in Villeneuve-Loubet plage, op 3 km afstand van Jachthaven Baie Des Anges, Hippodroom van de Cote d'Azur en Plage de la Serre. Ook Aquasplash en Antibesland liggen op 5 km afstand. Station Villeneuve-Loubet-Plage ligt op 12 minuten wandelen.