Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers bevindt zich in Fabron, een wijk in in Nice, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Reizigers die graag shoppen kunnen dat doen bij Promenade des Anglais en Winkelcentrum CAP 3000. Als je op zoek bent naar een andere soort activiteit, ga dan naar Jachthaven van Nice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Monte Carlo Formula 1-racecircuit of Allianz Riviera. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, snorkelen en waterskiën. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Nice
Beschikbaar in de accommodatie: wifi (EUR 5 per dag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (EUR 5 per dag)
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 9 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per week
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Privébadkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Tv
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 9 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Kluisje
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een treinstation
In een regionaal park
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Segwayverhuur/-tours in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
3 etages
75 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 9 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per week.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.43 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
Betaald parkeren: EUR 9 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor babybed: EUR 10 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 9 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 9 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Pierre & Vacances Résidence Les Palmiers?
Deze residentie ligt in Fabron, op 3 km afstand van Promenade des Anglais, Fondation Lenval Hôpital pour enfants en Plage Magnan. Ook Hôpital l'Archet en Palais Nikaïa liggen op 5 km afstand. Carras Tram Station ligt op 15 minuten wandelen en naar Sainte-Hélène Tram Station is het 17 minuten wandelen.