10/10 – Voortreffelijk
JUNG WEN























Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: TWD 300 als je incheckt tussen 18.00 uur en 21.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 11.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.30 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Receptie met beperkte openingstijden
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij Open Room Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van TWD 300 kun je bij deze accommodatie tussen 18.00 uur en 21.30 uur laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TWD 1400 per voertuig.
Dit hotel ligt in Tamsui, op 15 minuten wandelen van Gouden Anker van Tamsui, Little White House en Tamsui Customs Wharf. Ook Fort San Domingo en Itteki-herdenkingshuis van Tamsui liggen op 3 km afstand. Metrostation Tamsui ligt op 6 minuten wandelen en naar Tramhalte Tamkang University is het 23 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


