The Monarch Hotel in Neustadt an der Donau bevindt zich bij het congrescentrum. Mis zeker Kruisweg Weltenburg niet. Ben je graag buiten? Dan zit je goed in deze regio. Een potje golf of het afleggen van wandel- en fietsroutes, het kan hier allemaal. Bekijk onze reisgids voor Neustadt an der Donau
Kaiser-Augustus-Strasse 36, Bad Goegging, Neustadt an der Donau, BY, 93333
In de buurt
Römerkastell Abusina
8 min. rijden - 6.9 km
Kuchlbauer Turm
11 min. rijden - 11.7 km
Kunsthaus Abensberg
11 min. rijden - 11.7 km
Maria Onbevlekte Ontvangenis Kerk
12 min. rijden - 11.6 km
Kruisweg Weltenburg
16 min. rijden - 18.5 km
Lokaal vervoer
Bahnhof Neustadt (Donau) - 5 min. rijden
Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 57 min. rijden
Restaurants
Biergarten am Kuchlbauer Turm
10 min. rijden
Klosterschenke Weltenburg
17 min. rijden
Segafredo EKZ Abensberg
10 min. rijden
Hotel Der Eisvogel
18 min. wandelen
La Perla
13 min. rijden
Over deze accommodatie
The Monarch Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Römerkastell Abusina
The Monarch Hotel bevindt zich dicht bij Kruisweg Weltenburg en biedt een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras. Geniet van een gezichtsbehandeling, een massage of een lichaamsbehandeling bij The Monarch Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt en diner, en je geniet er van internationale gerechten en dineren in openlucht. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van shoppen ter plaatse en een koffiebar/café.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en meertalig personeel
Kranten in de lobby, een computerstation en een automaat
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, rookvrije accommodatie en een cadeauwinkel
Kamervoorzieningen
De 310 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen en gratis kinderbedden
Badkamers met badkuipen en haardrogers
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Aparte zitruimtes, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 200 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 11 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 06.30 uur tot 10.30 uur in het weekend
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Kaiserin Elisabeth
Maria Theresia
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Sauna
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderstoel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2.200 vierkante meter aan conferentieruimte
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Volledig uitgeruste spa
Ayurvedische behandelingen
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Reflexologie
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
3 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1997
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Aparte zitruimte
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 35.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40, per nacht voor gasten van 7 tot 16 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 11 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 35.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Beschikt The Monarch Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij The Monarch Hotel?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij The Monarch Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Monarch Hotel?
Ja, bij The Monarch Hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 11 per nacht. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij The Monarch Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Monarch Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Monarch Hotel?
Dit wellness hotel ligt in een landelijke omgeving, op 4,6 km van Römerkastell Abusina en op 12,4 km van Kruisweg Weltenburg.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.