Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van parkeerplaatsen. Dit appartement biedt een keuken en een koffie/theemaker, naast een balkon en een televisie. Je vindt er tevens een douche en een telefoon.
Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Telefoon
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor beddengoed: EUR 15 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SU_359-151333+359-151333
Over deze buurt
dit appartement ligt in Neuharlingersiel. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Waddenzee. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Museumshafen Carolinensiel en Klabautermann Indoor Park. Strand Dornumersiel en Planetarium Wangerooge zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Neuharlingersiel
Zijn huisdieren welkom bij Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4?
Dit appartement in Neuharlingersiel ligt op 10 minuten wandelen van Sielhof, Neuharlingersiel Strand en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Ook Waddenzee en Seriemer Mühle liggen op 3 km afstand. Pier van Neuharlingersiel ligt op 7 minuten wandelen.
Beoordelingen over Haus Falke Whg. 4 - Holiday apartment Haus Falke Süderweg 2 Whg. 4