Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels ligt in het stadscentrum en aan het water in Netanya. Bezoek Strand van Kiryat Sanz en Strand van Beit Yanai als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Apollonia en Tamnum-strand. Shraga Goren Arts Center en Utopia Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Netanya
20 Sderot Nitsa, Netanya, 4226269
In de buurt
Strand van Kiryat Sanz
2 min. wandelen - 0.2 km
Herzl strand
10 min. wandelen - 0.9 km
Netanya Amphitheater
12 min. wandelen - 1.0 km
Strandlift
17 min. wandelen - 1.5 km
Sironit-strand
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Netanya - 12 min. rijden
Tel Aviv (TLV-Ben Gurion) - 43 min. rijden
Restaurants
Casa Mia
16 min. wandelen
Rosemarine
3 min. wandelen
Scotsman
14 min. wandelen
Uranus (אורנוס)
15 min. wandelen
Alonzo
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels
Hotel bij de oceaan
Overweeg een verblijf bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels en geniet van een strandbar, een terras en een kunstgalerij ter plaatse. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, strandlakens en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Meertalig personeel, een lift en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
De 60 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en douches
Ledtelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
Verwarming, schoonmaakservice en telefoons
Gelijkaardige accommodaties
David Tower Hotel Netanya By Prima Hotels – 16 years old plus
David Tower Hotel Netanya By Prima Hotels – 16 years old plus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Een strandbar
Dingen om te doen
Bubbelbad
Kunstgalerij
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Turndownservice
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan het vlonderpad/de promenade
Aan het water
Strandlakens
Terras
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
1 rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Visuele alarmen in de gangen
Meer
1 gebouw
7 etages
Gebouwd in 2016
Mediterrane architectuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: USD 175 als je incheckt tussen 23.00 uur en 06.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 3 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 3 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op zaterdag en Joodse feestdagen kun je vanaf 2 uur na zonsondergang inchecken. De uitchecktijd op zaterdag en Joodse feestdagen is 14.00 uur.
Als je het verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken, voert deze accommodatie een autorisatie van 100% van de reissom uit.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 400 per accommodatie per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: USD 175 als je incheckt tussen 23.00 uur en 06.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Medi Terre Hotel Netanya
Medi Terre Netanya
Medi Terre
Medi Terre By Saida Hotels
Azimut Hotel Medi Terre Netanya
Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels Hotel
Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels Netanya
Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels Hotel Netanya
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 26 mrt. 2026 min. € 179, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van USD 175 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 06.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in het centrum van Netanya, op 10 minuten wandelen van Tamnum-strand en Strand van Kiryat Sanz. Ook Netanya Amphitheater en Netanya Stadsmuseum liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Medi Terre Boutique Hotel - By Saida Hotels
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 149 van 294 beoordelingen
10 - Uitstekend
149
Gastenscore: 8 - Goed. 88 van 294 beoordelingen
8 - Goed
88
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 294 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 294 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 294 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Marcel
Reisde met familie
14 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marcel
3 nachten verbleven in augustus 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
4 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We hebben 4 uur gewacht op de sleutel en toen maar iets anders geboekt. Wat we gezien hebben zag er niet schoon uit. Het uitzicht vanuit een van de 2 chalets was een container en geen zeezicht zoals op de foto. De foto's geven een heel vertekend beeld van de accommodatie.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Zev
20 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Amazing staff
Zev
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Aaron
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice stay
Aaron
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Angela
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our experience was very positive. The person at the reception was not very warm or receiving, but the rest of the staff was quite friendly. It is nice to be greeted at a property by someone friendly. We hope to return!
Angela
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Batya Malka
16 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful
Batya Malka
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
omri
Reisde met partner
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We needed a place close to a concert we went to Ceseray so we chose Netanya. Only needed a place for tonight but we were surprised all that big comfortable room and the beautiful Beach front view. We were so ended up having breakfast in the hotel and the stuff was super welcoming and friendly.
We didn't expect much but we can definitely recommend this place.
The location was perfect for us , it was quiet and peaceful and felt very safe.
Overall great experience.
omri
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ariana
Reisde met familie
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ariana
1 nacht verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
30 jun 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Beautiful views, broken AC, Dirty windows, but great views
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Sholem
13 jun 2025
Sholem
1 nacht verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Yeshei
3 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
The AC was not cooling the room was 25 degrees Celsius
Yeshei
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Alain
Reisde met familie
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
bien placé et propre
Reservation de cette hotel suite a une soirée de mariage éloignée pour ne pas rentrer le soir meme.
Accueil de l'hôtel à 2h15 du matin tres correct et agreable.
Chambre non prête pour 3 personnes mais la réceptionniste a été tres reactive.
Le parking etait gratuit
Merci
Alain
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Ben
Reisde met familie
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love that it is right on the Mediterranean Sea. Staff is very friendly and the view is to die for.
Ben
6 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
L C
15 apr 2025
L C
3 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Steven
10 apr 2025
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Ripoff
Changed me additional 190 shechols I believe not justified
Steven
1 nacht verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Frederic
9 apr 2025
prélèvement indu sur carte bancaire
Cet hôtel prélève des garanties qu’il ne rembourse pas.
Je suis en train de batailler depuis deux jours pour que me soient restitués les 500 shekels de caution indûment retenus.
Gestion incorrecte pour ne pas dire malhonnête
Frederic
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
barry
Reisde met een groep
1 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
barry
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Eliana
31 aug 2024
Eliana
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Eliana
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eliana
3 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
gerard
Reisde met partner
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hébergement propre et chambre très convenable
Personnel sympathique et efficace
gerard
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
shmuel
Reisde met een groep, Zakenreiziger
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
shmuel
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Yair
21 sep 2023
Yair
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Yeshei
Reisde met familie
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A better plave to be...
This Hotel is under new management, simply nice staff and helpfull, a wonderful place to spend a weekend or a vacation...
Yeshei
2 nachten verbleven in september 2023
4/10 – Matig
Yakov
23 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The fridge in the room was not cold
The room temperature could not be changed by the room thermostat
When I requested service two times someone came and said there is nothing that can be done
When I went to front desk to complain we resolved the fridge issue by my requesting ice
Re the temperature nothing was done i developed a serious cold as a result of the cold temperature .
Other than that the room was excellent clean and staff were extremely courteous.
Yakov
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Alain
Reisde met familie
14 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer