Geheel appartement

Miami 34 Seaview by Casasol

Fotogalerie voor Miami 34 Seaview by Casasol

Een kustplaats met witte gebouwen, een heldere blauwe lucht en de zee op de achtergrond.
Een net opgemaakt bed met witte lakens en handdoeken, een nachtkastje met een lamp, en een raam met uitzicht op een kustplaatsje.
Een meerlaags woongebouw met balkons, een palmboom en een helderblauwe lucht.
Een gezellige kamer met een houten eettafel, rieten stoelen, een pooltafel en een aan de muur bevestigde televisie.
Een rechthoekig zwembad met helderblauw water, omringd door een betegeld terras. Op de achtergrond zijn gebouwen en een bergketen te zien onder een heldere lucht.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer57 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Miami 34 Seaview by Casasol

  • Appartement met zeezicht in de wijk Parador Nerja, met zwembad en café in het complex



    Miami 34 is een appartement met twee slaapkamers op de vijfde verdieping met lift, een balkon met uitzicht op zee en de bergen, op 400 meter van het strand van Burriana. Het gemeenschappelijke zwembad is het hele jaar door geopend en het complex beschikt over de Ierse pub Potters op het terrein.



    Twee slaapkamers met tweepersoonsbedden en een volledig uitgeruste keuken voor gezinnen of twee stellen



    De twee slaapkamers zijn voorzien van tweepersoonsbedden met matrassen van hoge kwaliteit en ruime opbergruimte, een indeling die even goed werkt voor een gezin met oudere kinderen als voor twee stellen. De badkamer heeft een douche. De keuken is volledig uitgerust om complete maaltijden te bereiden. Airconditioning met verwarmings- en koelfunctie en wifi zijn inbegrepen. Het appartement beschikt ook over een strijkijzer, strijkplank en haardroger.



    Balkon op de vijfde verdieping met uitzicht op zee en de bergen



    De vijfde verdieping zorgt ervoor dat het uitzicht op zee en de bergen vanaf het balkon echt tot zijn recht komt: geen gebouwen ervoor en een weids uitzicht in beide richtingen. Dit is het soort uitzicht dat in de Zona Parador van Nerja alleen op de bovenste verdiepingen te vinden is, en dat de keuze voor dit appartement ten opzichte van vergelijkbare opties op de begane grond rechtvaardigt.



    Vijfde verdieping met lift, pub in het complex en het strand van Burriana op 400 meter



    ✔ Uitzicht op zee vanaf het balkon: Vijfde verdieping met lift. Het uitzicht op de bergen en de zee is moeiteloos bereikbaar vanuit het appartement zelf, zonder afhankelijk te zijn van uitstapjes of uitkijkpunten.

    ✔ Gemeenschappelijk zwembad: Ideaal om tijdens het zwemseizoen even af te koelen en te ontspannen in het resort, en daarmee de perfecte aanvulling op je stranddagen.

    ✔ Pub Potters in het complex zelf: Ierse bar met een rijke geschiedenis in Nerja, een vaste ontmoetingsplaats voor zowel bewoners als toeristen. Een drankje drinken zonder het complex te verlaten is een concreet voordeel voor wie met een groep of met kinderen reist.

    ✔ Vervoer en welkomstpakket: Casasol biedt privévervoer vanaf de luchthaven van Málaga en een welkomstpakket als extra opties bij het reserveren.



    Locatie in de Zona Parador en afstanden te voet



    Het strand van Burriana ligt op 400 meter. Het Balcón de Europa ligt op 1 km. Pub Potters bevindt zich in het complex zelf. De Zona Parador is een van de meest centrale wijken van Nerja, met restaurants, bars en winkels in de directe omgeving.



    Parkeren en toegang in de Zona Parador



    Het complex beschikt over gratis privéparkeerplaatsen met een beperkt aantal plaatsen, die worden toegewezen op basis van volgorde van aankomst, zonder vaste toewijzing. In het hoogseizoen is de beschikbaarheid niet gegarandeerd. Het gebouw beschikt over een lift, wat de toegang tot de vijfde verdieping met bagage vergemakkelijkt.



    Belangrijke informatie: Een parkeerplaats is niet gegarandeerd: deze wordt toegewezen op basis van wie het eerst komt, het eerst maalt en kan in het hoogseizoen bij aankomst bezet zijn. De toegang tot het zwembad kan af en toe beperkt zijn vanwege onderhouds- of schoonmaakwerkzaamheden.



    Informatie over het zwembad: Het gemeenschappelijke zwembad is geopend van Pasen tot en met 31 oktober. In uitzonderlijke gevallen kan het zwembad tijdelijk niet of beperkt beschikbaar zijn vanwege onderhoud, reparaties of andere omstandigheden binnen het wooncomplex. Heeft u vragen over de beschikbaarheid van het zwembad tijdens uw verblijf, neem dan vóór het boeken contact op met Casasol.



    De Casasol-ervaring: Reserveer veilig. Uw Host Manager ontvangt u persoonlijk om u de sleutels te overhandigen en de details uit te leggen, zodat uw verblijf perfect verloopt.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 57 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Checkin 16:00-02:00

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/MA/86272, ESFCTU0000290130000690400000000000000000VUT/MA/862726
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Playa Burriana, een wijk in Nerja. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Nerja en Jardín Museo del Bonsái. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Puerto Deportivo Marina del Este en Baviera Golf. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Indoor Padel Club Velez Malaga of kies voor een avondje uit bij Solaris Nerja. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Meer appartementen in Nerja
Kaart
Nerja

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een strand, boten en bergen op de achtergrond.
    Playa Burriana
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een kustplaats met gebouwen aan het strand, een rotsachtige klif en een brug die de plaats met het vasteland verbindt.
    Strand van Nerja
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een standbeeld van een man in pak aan de kust, met rotsachtige kliffen en een uitzicht op een stad op de achtergrond.
    Balcon de Europa
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een rotsachtig landschap met grote cactussen en een gedeeltelijk vervallen structuur.
    Playa Torrecilla
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Playa Carabeo
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Chiringuito Ayo
    9 min. wandelen
  • Kafunè Specialty Coffee
    8 min. wandelen
  • Nerja de Nerja | Bruxelles
    8 min. wandelen
  • caféteria Trebol
    6 min. wandelen
  • Rincón Del Sabor
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Miami 34 Seaview by Casasol over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Miami 34 Seaview by Casasol?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Miami 34 Seaview by Casasol inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Miami 34 Seaview by Casasol uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Miami 34 Seaview by Casasol?

Dit appartement ligt in Playa Burriana, op 15 minuten wandelen van Playa Burriana en Balcon de Europa. Ook Paseo de los Carabineros en Playa Carabeillo liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Miami 34 Seaview by Casasol

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Très bon séjour !

Nous avons beaucoup appréciez le professionnalisme de l'équipe de CASASOL ! Le respect des règles dans l'espace piscine.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Apartamento muy nuevo y completo.

Que tuviera una plaza de aparcamiento. El apartamento está muy nuevo con buenas camas y no faltó detalle. El trato del personal muy bueno también. La puerta del balcon te quedas encerrado si cierras desde fuera y estás solo, creo que deberían poner al menos un cartel avisándolo. La puerta de la mampara de la ducha que se salía la rueda de arriba.