Hôtel Henri IV ligt in Nérac in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Musée du Liège en Musée du Préservatif. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Lud'O Parc en Iriseraie de Papon. Aqualand Agen en Centre de Loisirs Aqualudiques zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Nérac
4 Place Du Général Leclerc, Nerac, 47600
In de buurt
Lud'O Parc
11 min. wandelen - 1.0 km
Aqualand Agen
32 min. rijden - 30.1 km
Walygator Sud-Ouest
36 min. rijden - 30.5 km
Thermes de Casteljaloux
39 min. rijden - 39.5 km
Thermale baden van Barbotan
56 min. rijden - 54.7 km
Lokaal vervoer
Station Port-Sainte-Marie - 20 min. rijden
Agen (AGF-La Garenne) - 26 min. rijden
Restaurants
Le Vert Galant
6 min. wandelen
La Roma
3 min. wandelen
Chez Astoux
11 min. rijden
La Petite Marie
6 min. wandelen
L'Art de Vivre
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Henri IV
Hotel met een boetiekstijl in het stadscentrum
Geniet van een terras, een bibliotheek en 2 bars bij Hôtel Henri IV. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en fietsenstalling
Rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
milieuvriendelijk toiletgerief, douches en haardrogers
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.58 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.50 voor volwassenen en EUR 6.50 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie gebruikt onder meer zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hôtel Henri IV over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Henri IV?
Vandaag, 31 mei 2026, kost een verblijf bij Hôtel Henri IV van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 120, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Henri IV?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Henri IV inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Henri IV uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Hôtel Henri IV?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in het centrum van Nérac, op 1,2 km van Lud'O Parc en op 10 km afstand van Moulin des Tours de Barbaste en Markt van Lavardac. Ook Kerk van Barbaste en Golf d'Albret liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Henri IV
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 84 van 106 beoordelingen
10 - Uitstekend
84
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 106 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 106 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 106 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 106 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gerald
29 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Super hôtel et très bon accueil vraiment à recommander
gerald
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bel hôtel avec un joli buffet pour le petit déjeuner.
Pierre
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christophe
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour, propreté irréprochable, bon accueil
Christophe
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Somitra
12 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cute boutique property, with very well maintain rooms and an awesome breakfast spread.
Somitra
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emmanuelle
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre tres bien.
Emmanuelle
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
19 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un accueil et un hôtel exceptionnel. Un des meilleurs hôtels que j'ai eu à fréquenter.
Pierre
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
6 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful little hotel, clean and comfortable
Very nice little hotel that is an oasis inanity especially lovely area, although locals are v friendly.
Caroline
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonathan
13 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wedding trip to Nérac
Beautiful hotel in a super location for Nérac, car parking right outside.
Jonathan
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roberta
11 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Loved our room it was very tasteful and had an amazing shower. Loved the breakfast and the location. Right in the centre of Nérac and we enjoyed life music at a bar round the corner our first night. The second night we had an amazing meal at Domaine de Versailles again life music and dancing. Great friendly hotel and great area we will be back!
Roberta
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Teresa
19 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Repetiremos
El personal muy amable, el hotel cèntrico y muy acogedor! La pequeña piscina un plus!
Maria Teresa
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guy
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic clean room. Ideal location. Perhaps some bottled water would be nice. There are tea making facilities.
Staff were very friendly and helpful. Would definitely stay there again.
Guy
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivia
1 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel hôtel !
Bel hôtel !
L’ accueil un peu rigide mais sinon tout était parfait … belle chambre et bon petit dej 😊
Je reviendrai avec plaisir !
Olivia
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pauline
25 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hôtel pour court ou long séjour
Chambre spacieuse et très joliment décorée comme le reste de l'hôtel.
Très bien équipée (machine à café, fer et planche à repasser, savons...).
La literie est de très bonne qualité et vraiment confortable.
L'accueil est très sympathique.
Possibilité de manger sur place et c'est délicieux.
Propreté irréprochable de l'établissement.
Facilité pour se garer devant.
Je recommande vraiment cet hôtel très agréable.
Pauline
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jack
29 feb 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved this place!!!
We had such an amazing stay here. After our last bad experience with he golf resort nearby being closed after we booked it through hotels.com we were desperate to find a nearby hotel. We were so fortunately to find this gem of a hotel. The owner spoke good English and made us feel welcome coming in from the dark cold and raining night. He showed us our room personally. The breakfast was well worth the extra charge in the morning. I would love to come back and visit and stay here again.
jack
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zouhair
4 feb 2026
Chambre et service impeccables, je recommande fortement !
Zouhair
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
21 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une excellente adresse
Bon accueil et prestation de qualité
Patrick
2 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alain
29 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent.
Un hôtel de belle qualité.
Un très bon accueil.
Literie confortable.
Petit déjeuner bon et copieux.
Alain
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephane
22 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel agréable
Stephane
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mike
7 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charming Family-Owned boutique hotel
This is a charming family run hotel that has been done with a lot of style and character. Several areas to sit and enjoy the ambiance. Room was pleasant, shower was excellent. Great location, easy to find, free parking right outside and right on the cusp of the historical area. We loved walks and finding places to dine in the area. One caveat, no elevator.
Mike
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Benoit
22 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon emplacement dans nerac dans une bâtisse de caractère
Benoit
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prestation de grande qualité a tout niveaux
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
charme de l'hotel
taille de la douche trop petite
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très agréable
Très bel hôtel. Très bon service.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
frederic
25 feb 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour au top
frederic
1 nacht verbleven in februari 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jean christophe
4 dec 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Génial
Réservé pour l'a-priori positif pour des raisons personnelles
Apprécié pour l'ensemble de la déco, du confort, pour le service offert ...
Je réserverai avec plaisir pour un WE loisir en couple .... Dès que possible