Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
A Casa Di Camillo, Nepi, a C
Geniet bij dit vakantiehuis van een terras. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en wasmachines/drogers. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een espressoapparaat. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 50 per verblijf
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Buiten
Terras
Terras/patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 50 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT056039C2V3UOX6Z8
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Claudia With Ac In Nepi
A Casa Camillo, Nepi, A C Nepi
A Casa Di Camillo, Nepi, a C Nepi
A Casa Di Camillo, Nepi, a C Private vacation home
A Casa Di Camillo, Nepi, a C Private vacation home Nepi
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Nepi. Bezoek culturele hoogtepunten Forte Sangallo en Museo di Palazzo Doebbing. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Forre e Borgo di Corchiano en Vine Idee. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Nepi
Zijn huisdieren welkom bij A Casa Di Camillo, Nepi, a C?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij A Casa Di Camillo, Nepi, a C?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij A Casa Di Camillo, Nepi, a C van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij A Casa Di Camillo, Nepi, a C inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij A Casa Di Camillo, Nepi, a C uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat A Casa Di Camillo, Nepi, a C?
Dit vakantiehuis in Nepi ligt op 3,2 km van Basiliek van Sant'Elia en op 4,7 km van Forre e Borgo di Corchiano. Ook Watervallen van Monte Gelato en Etruskisch Amfitheater liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.