Gehele woning

Le mayen des Veillas by Interhome

Fotogalerie voor Le mayen des Veillas by Interhome

Een klassiek houten chalet met een stenen fundering, een balkon en een stenen muur rondom het terrein.
Een tafel met een fles, mok en kopjes, met uitzicht op een berg.
Een houten interieur met een eethoek, een klok aan de muur en een keuken met houten kastjes.
Een houten kamer met een bed, uitzicht op bergen en een raam met gordijnen.
Een gezellig cabin interieur met een stenen openhaard, houten wanden, een eethoek met tafel en stoelen, en een raam met uitzicht op de bergen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer75 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Le mayen des Veillas by Interhome

  • Rairettes: Mooi, comfortabel chalet "Le mayen des Veillas", 1.500 m boven zeeniveau, van 2 verdiepingen, gerenoveerd in 2024. Aan de rand van de plaats, 900 m van het centrum, rustige ligging tegen een helling, 900 m van het skigebied. Gazon. Steile toegangsweg. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen, 's winters 4x4 aanbevolen. Parkeerplaats bij het huis op 50 m. Restaurant, bakkerij 900 m, bushalte "Haute-Nendaz, télécabine" 1 km, treinstation "Sion" 17.4 km. Golfterrein (18 holes) 18 km, ski faciliteiten 900 m, ijsbaan 1 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Les 4 Vallées 900 m. Wandelgebied Bisse Vieux 350 m.
    "Le mayen des Veillas", chalet 4-kamers 75 m2 op 2 verdiepingen. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen + 2 kinderen. Volledig gerenoveerd in 2024, modern en gezellig ingericht: eetkamer met zwedenkachel. Kleine woonkamer met TV. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra, raclette oven, combimagnetron, fondue Set (kaas)). Aparte WC. Elektrische verwarming. Souterrain: 1 kamer met 1 2-pers bed (2 x 80 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het terras. 1 kleine kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm). Douche/WC. Parketvloeren. Terras, op het oosten gelegen, zithoek in de tuin, op het noorden gelegen en op het zuiden gelegen. Barbecue. Zeer mooi panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: haardroger. Internet (Internet (WiFi)). Parkeerplaats bij het huis, in de winter op 50 m. Niet rokers woning.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Verwarming
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Stroller (Buggy) 5.38 EUR Bookable extra per day
    5.38 EUR Bookable extra per day
    Kinderstoel 5.38 EUR Bookable extra per day

    Deposit information:
    Borgsom per creditcard Visa / Mastercard: 500.0 CHF
    #CH1961.233.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 75 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Nendaz in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Maison Supersaxo en Cathédrale Notre-Dame de Sion. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Natuurmuseum en Attractiepark Happyland een bezoekje brengen. Western City Martigny en Fondation Pierre Gianadda zijn ook een bezoek waard. Je hoeft je in deze buurt niet te vervelen. Zo kun je kiezen voor een bezoek aan een kuuroord/spa of voor buitenactiviteiten zoals wandelen, paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Nendaz
Meer vakantiehuizen in Nendaz
Kaart
Nendaz

In de buurt

  • Een besneeuwd berglandschap met een stoeltjeslift en rode palen.
    Skigebied 4 Vallées
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een berglandschap met een onverhard pad, dichte bossen en rotsachtige toppen.
    Skilift Haute Nendaz
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Tracouet-kabelbaan
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Tracouet
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Funiculaire Ecluses - Telecabine
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Saint-Léonard Station - 25 min. rijden
  • Gondelbaanstation Verbier TV - 70 min. rijden
  • Sion (SIR) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Tchin Tchin
    16 min. wandelen
  • 3330 Alt Cafe / Bar
    17 min. wandelen
  • Chalet Plaisir
    12 min. wandelen
  • La Brioche
    16 min. wandelen
  • Restaurant Les Bisses
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Le mayen des Veillas by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Waar staat Le mayen des Veillas by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in het centrum van Nendaz, op 15 minuten wandelen van Skigebied 4 Vallées, Tracouet-kabelbaan en Skilift Haute Nendaz. Ook Skilift van Siviez en Thyon TVT liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Le mayen des Veillas by Interhome

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfecte locatie, erg mooi chalet

Prima chalet voor 2 volwassenen, geen afrastering op het terras voor het chalet daardoor minder geschikt voor kleine kinderen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Le Mayen des Veillas

Das Haus war ein absoluter Traum! Sehr schön renoviert, super Aussicht, ruhige Lage.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Magnifique séjour

Tout était parfait ! A recommander