Geheel appartement

Apartment Petrik

Fotogalerie voor Apartment Petrik

Appartement, 2 slaapkamers | Woonruimte | Televisie en een dvd-speler
Appartement, 2 slaapkamers | Badkamer | Een douche, gratis toiletartikelen, een haardroger, handdoeken
Appartement, 2 slaapkamers | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed
Voorkant van accommodatie

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Petrik

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Dit appartement heeft 2 kamers met Dvd-speler en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit appartement in Neckargemünd is wifi gratis.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Apartment Petrik Apartment
Apartment Petrik Neckargemuend
Apartment Petrik Apartment Neckargemuend

Over deze buurt

dit appartement ligt in Neckargemünd. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Neckartal-Odenwald en Naturpark Bergstraße-Odenwald. Daarnaast kun je ook Technik Museum Sinsheim en Museum van de Oudheid met Gipsafgietsels bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hockenheim-circuit of PreZero Arena. Bekijk onze reisgids voor Neckargemünd
Meer appartementen in Neckargemünd
Kaart
Jakob-Bernhard-Straße 7 /1, Neckargemuend, 69151

In de buurt

  • Natuurpark Neckartal-Odenwald
    Natuurpark Neckartal-Odenwald
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Kasteel van Heidelberg
    Kasteel van Heidelberg
    16 min. rijden - 14.1 km
  • Marktplein
    Marktplein
    16 min. rijden - 14.4 km
  • Universiteit van Heidelberg Oude campus
    Universiteit van Heidelberg Oude campus
    17 min. rijden - 14.8 km
  • Universitair Ziekenhuis Heidelberg
    Universitair Ziekenhuis Heidelberg
    22 min. rijden - 18.5 km

Lokaal vervoer

  • S-Bahnhalte Neckargemünd Altstadt - 7 min. rijden
  • Station Bammental - 9 min. rijden
  • Mannheim (MHG) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Eiscafé Tremiti
    9 min. rijden
  • Schwanengarten
    12 min. rijden
  • Zum Amtmann
    11 min. rijden
  • Jaber's Garten
    11 min. rijden
  • Arslan's Döner & Pizza
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Petrik?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartment Petrik inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Petrik uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Petrik?

Dit appartement in Neckargemünd ligt op enkele stappen van Natuurpark Neckartal-Odenwald en op 15 km van Klooster Neuburg en Marktplein. Ook Herculesfontein en Odenwald-Vogezenpad liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Apartment Petrik