Geheel appartement

Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden

Fotogalerie voor Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden

Een terras met buitenmeubilair, een uitzicht op bergen en een heldere lucht.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, een wandlamp, een raam met dunne gordijnen en een schilderij aan de muur.
Een binnenzwembad met glazen dak, omringd door ligbedden en uitzicht op de omgeving.
Een compacte keuken met een ingebouwde magnetron, een spoelbak en een flatscreen televisie die boven het aanrecht is bevestigd.
Een gebouw met twee verdiepingen, een schuin dak, houten balkons en een geplaveid pad.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden

  • In het prachtige Zuid-Tirol/Alto Adige ligt het comfortabele appartement "Klementhof Nr 4" aan de rand van Natz-Schabs/Naz-Sciaves. De 40m² grote en modern ingerichte vakantiewoning bestaat uit een woonkamer met slaapbank, een zeer goed uitgeruste keuken met vaatwasser, een slaapkamer en een badkamer en is dus geschikt voor 3 personen. Tot de extra voorzieningen behoren Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv, een babybedje en een kinderstoel.

    Vanaf het gemeubileerde balkon van het appartement kunt u genieten van het uitzicht op het groen. In de gemeenschappelijke buitenruimte wachten ook een overdekt zwembad en een grote tuin met zitjes, ligweide, tafeltennistafel en trampoline op u. Hier kunt u samen barbecueën of ontspannen met een goed boek terwijl de kinderen spetteren en spelen.

    Het gebied heeft voor iedereen iets te bieden, van wandelaars, bergbeklimmers, cultuurliefhebbers, natuurliefhebbers tot mensen die op zoek zijn naar ontspanning. Naast talrijke wandelgebieden is ook het skigebied Plose-Brixen niet ver weg en is met de auto in 30 minuten (20km) te bereiken. De dichtstbijzijnde bushalte ligt op slechts 4 minuten lopen (300m) van de accommodatie. Vanaf hier vertrekken elk uur bussen naar Brixen/Bressanone, 9km verderop. Er zijn ook 5 restaurants in de directe omgeving van het appartement, die te voet in minder dan 5 minuten te bereiken zijn. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op slechts 228m afstand.

    Parkeerplaatsen zijn beschikbaar op het terrein.

    Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan op aanvraag en tegen betaling.

    Een lift en een berging voor ski's zijn beschikbaar.

    Het appartement is traploos en heeft brede deuren.

    - Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier per nacht

    Buitenzwembad: 12 × 6 m, 2 m diep.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Naz-Sciaves. Skigebied Seceda en Furnes-Seceda-kabelwagen zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Dolomieten verkennen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Acquarena en Kronaction Outdoor & Fun Park. Bekijk onze reisgids voor Naz-Sciaves
Meer appartementen in Naz-Sciaves
Kaart
Natz, Trentino-Alto Adige

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een zonsondergang, groene velden en verspreide huizen.
    Isarcovallei
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    5 min. rijden - 1.1 km
  • Een met sneeuw bedekte bergtop met scherpe pieken, deels verborgen door wolken.
    Wintersportplaats Plose
    23 min. rijden - 15.0 km
  • Kerstmarkt van Bressanone
    12 min. rijden - 8.7 km
  • Kathedraal van Brixen
    12 min. rijden - 8.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Rio di Pusteria - 9 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Lanz
    7 min. rijden
  • Carma
    11 min. rijden
  • Ladestatt
    7 min. rijden
  • Sarni
    20 min. rijden
  • Pacherhof
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment "Klementhof Nr 4" with Mountain View, Pool, Wi-Fi, Balcony & Garden?

Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Naz-Sciaves ligt op 3 km afstand van Isarcovallei en Dolomieten. Ook Val Pusteria en Castel Rodengo liggen op 5 km afstand.