Room 106 / Narita Chiba
Hotel in Narita
Fotogalerie voor Room 106 / Narita Chiba





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Narita, Chiba
In de buurt
Sakura-no-Yama9 min. rijden - 5.4 km- Daijion-tempel7 min. rijden - 5.1 km
- Luchthaven van Narita en Gemeentelijk Historisch Museum13 min. rijden - 10.2 km
- Omote-sandō13 min. rijden - 8.0 km
- Melkveehouderij Narita Yume Bokujo14 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
- Station Higashi-Narita - 6 min. rijden
- Tokio (NRT-Internationale luchthaven Narita) - 11 min. rijden
Restaurants
- Starbucks6 min. rijden
- 一天門5 min. rijden
- 宮武讃岐うどん5 min. rijden
- マクドナルド12 min. rijden
- そじ坊6 min. rijden
Over deze accommodatie
Room 106 / Narita Chiba
Gelijkaardige accommodaties

the b hachioji
the b hachioji
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Sportschool
- Ontbijt beschikbaar
8.2 van 10, Zeer goed, 1.003 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
856496
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,2








