Geheel appartement

Napul E Apartment

Fotogalerie voor Napul E Apartment

Binnenplaats
Appartement | Badkamervoorzieningen | Een douche, gratis toiletartikelen, een bidet, handdoeken
Appartement | 1 slaapkamer, extra bedden (toeslag), gratis wifi, beddengoed
Exterieur
Appartement | Privékitchenette | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Napul E Apartment

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een wasmachine/droogkast. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Gratis wifi, een eetruimte en een flatscreentelevisie zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en gratis toiletartikelen. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag)

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed: EUR 20 per nacht
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis
  • Huisdieren in specifieke kamers toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij een metrostation
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 10.00 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.00 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 50.00 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20.00 per dag
  • Toeslag voor late check-in: EUR 10.00 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.00 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om zetelbedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Napul'è Naples
Napul'è Apartment Naples
Napul'è Apartment Apartment
Napul'è Apartment Apartment Naples

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Naples City Centre, een wijk in in Napels, en ligt vlak bij een metrostation en aan het water. Haven van Molo Beverello en Haven van Napels zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Berg Vesuvius - Pompei (streek). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Diego Armando Maradona of Piscina Felice Scandone. Bekijk onze reisgids voor Napels
Kaart
Vico Santa Maria A Cappella Vecchia 24, Naples, Campania, 80121

In de buurt

  • Via Chiaia
    Via Chiaia
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Via Partenope
    Via Partenope
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Lungomare Caracciolo
    Lungomare Caracciolo
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Piazza del Plebiscito
    Piazza del Plebiscito
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Via Toledo
    Via Toledo
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Chiaia - Monte di Dio - 5 min. wandelen
  • Station Campi Flegrei - 6 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Galleria Navarra Rossopomodoro
    2 min. wandelen
  • Antichi Sapori Partenopei
    3 min. wandelen
  • Rivalta
    3 min. wandelen
  • Antica Friggitoria La Masardona dal 1945
    3 min. wandelen
  • L'Antiquario
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Napul E Apartment?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij Napul E Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 10.00 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Napul E Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Napul E Apartment?

Dit appartement ligt in Naples City Centre, op 5 minuten wandelen van Via Chiaia en Lungomare Caracciolo. Ook Via Toledo en Piazza del Plebiscito liggen op een kwartiertje wandelen. Station Chiaia - Monte di Dio ligt op 5 minuten wandelen en naar San Pasquale Station is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Napul E Apartment

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

10

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Richard

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was in a great location, close to the sea (~200metres) and a good selection of restaurants along the seafront (a few of which offer gluten and lactose free options), designer shops, a short walk to the centre of Naples. Our first trip to Naples, which is a beautiful city with so much to see close by. Recommend tours to Pompeii, Mt Versuvio, Capri and The Amalfi Coast…stunning. The apartment is clean, comfortable (although we didn’t spend much time inside), and set in a peaceful courtyard with friendly neighbours. Secure, air-conditioned. Dario was always available to answer any questions during our stay. Thank you Dario, we’d love to return to your beautiful city again one day.

10/10 – Uitstekend

Konomi

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ナポリの住民になったような気分の美しいアパート

とても綺麗で憧れていたアパートでした。とても良かったです。有名な観光地やスーパーにも近くて便利な場所でした。また訪れたい場所です。
2 nachten verbleven in mei 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Appartement calme très bien situé

Appartement simple mais agréable situé dans un ancien couvent. Conforme aux photos fournies sur le site de hotels.com Situation géographique intéressante à plusieurs points de vue : proximité de la place du Plebiscito, du terminal de ferry (et donc de la navette pour l'aéroport), du Vomero, de la baie, de nombreux restaurants et d'un magasin Conad. Le wifi fonctionne très bien, le chauffage également. Hôte sympathique et disponible.
7 nachten verbleven in februari 2018

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Neapol i Pompeje

Ciche i spokojne miejsce w dobrej lokalizacji 15 min do stacji metra, lub 15-20 min pieszo do centrum. Polecam.

10/10 – Uitstekend

Luigi

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gentilezza e cordialità, pulizia e ordine

Inizio col precisare che non ho soggiornato nel Napul'è apartment ma nel b&b Napul'è (di stessa gestione) in via Riviera di Chiaia, vicinissima al lungomare Caracciolo, Castello dell'Ovo e a pochi minuti dalla metro Mergellina. Causa problemi nell'appartamento sono stato avvisato con parecchio anticipo da Valeria dell'inutilizzo dello stesso e mi è stato proposto se gradivo la sistemazione allo stesso prezzo nel b&b suddetto! Che dire, l'ingresso nel palazzo non è dei migliori ma l'interno della struttura è una vera chicca! Ho soggiornato nella stanza doppia adiacente l'area per la colazione. Stanza bellissima, bagno pulito e grande, locale con letto matrimoniale soppalcato, pulito e in ordine. Ottima la colazione con cornetto, minisfogliatella, marmellate, succhi e caffè gustosissimo preparato al momento con la mola. Grazie a Valeria e alla signora delle colazioni( di cui non ricordo il nome) per la cordialità, la gentilezza e tutto il resto. Consiglio a tutti di soggiornare nelle loro strutture.