Florita Napoli ligt in Naples City Centre, een wijk in Napels. Haven van Napels en Haven van Molo Beverello zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Berg Vesuvius - Pompei (streek). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Diego Armando Maradona of Piscina Felice Scandone. Bekijk onze reisgids voor Napels
Napels (INP-Station Napoli Centrale) - 18 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 15 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Capasso
7 min. wandelen
Pizzeria Hermanos
6 min. wandelen
Lombardi 1892
6 min. wandelen
A' Figlia d' 'o Marenaro
2 min. wandelen
Pasticceria Capriccio
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Florita Napoli
Pension vlak bij Museo Archeologico Nazionale di Napoli
Florita Napoli ligt in de buurt van Archeologisch museum Napoli Sotterranea en Spaccanapoli en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Snelle incheckservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Florita Napoli hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Florita Napoli Naples
Florita Napoli Guesthouse
Florita Napoli Guesthouse Naples
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Florita Napoli?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Florita Napoli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 10 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Florita Napoli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Florita Napoli?
Dit pension ligt in Naples City Centre, op 15 minuten wandelen van Botanische tuin van Napels, Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Spaccanapoli. Ook Via Toledo en Haven van Napels liggen op 3 km afstand. Station Piazza Cavour ligt op 7 minuten wandelen en naar Tramhalte Principe Umberto is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Florita Napoli
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
8,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Youssef
26 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un bel appartamento, pulita ben tenuta.personale educativo
Youssef
2 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Brian
18 mei 2023
Negatief: Comfort kamer
Only good for a place to stay out of weather
The room was ok, but place in iffy neighborhood. The toilet seat was broken. The manager/owner was 45min late to meet us, leaving us to park in no parking area until we were shown the garage. Had to pay 10cents each way for lift. Hard yo find when driving.