deze camping ligt in Nanjo. Haven van Tomari en Cruiseterminal van Naha zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Senaga-jima en Strand van Naminoue. Okinawa Wereld en Saion-plein zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nanjo
Deze camping heeft niet alleen een seizoensgebonden buitenzwembad, maar ook gasgrills en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Deze accommodatie biedt een koelkast en een waterkoker, naast gratis wifi en een minibar. Gratis theezakjes/instant koffie, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Deze camping heeft 6 kamers met airconditioning die zijn voorzien van pantoffels en een haardroger. In deze camping in Nanjo is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een minibar op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.
Recreatieve voorzieningen van deze camping bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderspelletjes
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Theezakjes/oploskoffie
Eetopties
Dagelijks zelfbedieningsontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.00 uur: JPY 1.000 voor volwassenen en JPY 1.000 voor kinderen
Minibar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Entertainment
Spellen
Buiten
Gasbarbecue
Terras/patio
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met selfservice: ongeveer JPY 1000 voor volwassenen en JPY 1000 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juli tot augustus
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
EIGHT POINT RESORT OKINAWA
Eight Point Okinawa Glamping
EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping Nanjo
EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping Campsite
EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping Campsite Nanjo
Veelgestelde vragen
Beschikt EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping?
Deze camping in Nanjo ligt en op 5 km afstand van Strand van Hyakuna, Strand van Miibaru en Cape Chinen-park. Sefa-Utaki ligt op 4,4 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over EIGHT POINT RESORT OKINAWA - Glamping
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Voorzieningen
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 16 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
YAU
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Positief: Netheid
It was a rainy and cloudy day, so unluckily, we couldn't view the sea on the day we arrived. But the room is clean and the staff are friendly.
YAU
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
??
9 jul 2025
??
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ka Kei
Reisde met familie
6 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Love the room and love the whole experience
Ka Kei
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
MIYAZATO
9 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
MIYAZATO
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
SHIH QIANG
Reisde met familie
2 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
A 10-star Place for Families
A perfect place for outdoor camping with hotel-like accommodation and interiors. Expect a bit lesser with very basic facilities but top it up with BBQ and campfire options - all in the wild, one will be extremely happy. Overall a 10-star place for a family (or more) to spend time together and create wonderful memories.
SHIH QIANG
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Steven
Reisde met familie en kleine kinderen
6 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Steven
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Weng
5 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Weng
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
HOI YAN
Reisde met familie en kleine kinderen
8 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
價錢合理,特別體驗,推薦!
HOI YAN
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
zhan
30 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great!
zhan
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
ikuga
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
風呂がなかったですが、その他は最高でした。
ikuga
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
SHIH QIANG
22 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great experience - want to stay there again!
Tent comes with your own shower and toilet. There is also air-conditioning/heater and fan. Having a bbq for dinner rught outside our tent was really a fun experience. Staff weren't well versed in English but Google Translate solves the problem well. Highly recommend and would love to return again!
SHIH QIANG
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great place for family to experience glamping.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
keizo
Reisde met familie
7 jan 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten