TheRabbithome ligt in Nakhon Nayok. Thai Tiew Tawan-nachtmarkt en Nakhon Nayok Walking Street zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Nationaal park Khao Yai en Dong Phayayen-Khao Yai Boscomplex verkennen. Wildlife Rescue Center 1 Nakhon Nayok en Bamboo Gardens zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Nakhon Nayok
Hwy 3049, Nakhon Nayok, Chang Wat Nakhon Nayok, 26000
In de buurt
Nationaal park Khao Yai
3 min. rijden - 1.6 km
Wang Takrai-waterval
8 min. rijden - 3.5 km
Khun Dan Prakarn Chon-dam
8 min. rijden - 4.6 km
Sarika-waterval
11 min. rijden - 8.8 km
Khao Cha Ngok-golfclub
40 min. rijden - 27.4 km
Lokaal vervoer
Station Ban Pak Phli - 37 min. rijden
Bangkok (DMK-Don Mueang Intl.) - 118 min. rijden
Restaurants
ครั วลุงกั้ง
12 min. wandelen
ฮักเขา คอฟฟี่ คาเฟ่ Hugkhao coffee cafe
5 min. rijden
ครัวสาริกา
7 min. wandelen
ครัวชมจันทร์
15 min. wandelen
ครัวชายน้ำ
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
TheRabbithome
Hotel vlak bij Nationaal park Khao Yai
Geniet van een gratis lokaal ontbijt, een koffiebar/café en een tuin bij TheRabbithome. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een wasserij en een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij TheRabbithome bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Televisies met kabelzenders
Dagelijkse schoonmaak en telefoons
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij TheRabbithome. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij TheRabbithome van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij TheRabbithome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij TheRabbithome inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij TheRabbithome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is TheRabbithome all-inclusive?
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Waar staat TheRabbithome?
Dit hotel in Nakhon Nayok ligt en op 5 km afstand van Nationaal park Khao Yai, Dong Phayayen-Khao Yai Boscomplex en Wang Takrai-waterval. Ook Nang Rong-waterval en Khun Dan Prakarn Chon-dam liggen op 5 km afstand.