Breezot Yam

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Bar
De huidige prijs is € 120
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Breezot Yam

  • Motel vlak bij Nationaal Park Achzib
  • Breezot Yam bevindt zich dicht bij Huis van de Ghettostrijders en Grotten van Rosh Hanikra en biedt 2 strandbars, een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Snelle incheckservice, tuinmeubelen en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Breezot Yam hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches
    • Privétuinen, (kleer)kasten en kinderstoelen

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. 

Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, skyHotel, te downloaden voor je incheckt

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je ILS 1 per huisdier, per verblijf

Alleen honden en katten zijn toegestaan

1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)

Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan ILS 50.0 per dag.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan ILS 50.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: ILS 1 per huisdier, per verblijf
  • Toeslag voor babybed: ILS 50.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: ILS 50.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober

Veelgestelde vragen

Beschikt Breezot Yam over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Breezot Yam?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Breezot Yam van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 120, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Breezot Yam?

Ja, bij dit motel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van ILS 1 per huisdier, per verblijf.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Breezot Yam inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Breezot Yam uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Breezot Yam?

Dit motel ligt in het centrum van Nahariya, op 4,6 km van Nationaal Park Achzib en op 15 km afstand van Huis van de Ghettostrijders en Grotten van Rosh Hanikra. Ook Turks Bad Hamam al- Basha en Citadel van Acre liggen op 15 km afstand. Station Nahariya ligt op 18 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,8

7,2

Netheid

5,4

Voorzieningen

6,8

Personeel en service

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

eugene

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our time there. Beaches right across the street with entertainment along with a nice walk along the beach side. Everyone was very quaint very comfortable. We will return once again!
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jose Francisco

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very small place but good to do things around and by oneself. I recommend it
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

sebastien

Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leave enough toilet paper Renovate the bathrooms and the closet Make the property non smoking
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

daniel

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
it's not like the picture I would not stay here
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Almir de Melo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Razoável. Cheguei e não tinha ninguém na recepção. Acho que 2 dias depois, uma moça simpática chamada Natalie foi até nosso quarto se desculpou e nos deu toalhas. O hotel é bem localizado e facil de chegar. Tem chaleira elétrica e geladeira. É um bom local para ficar.
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Shahar

not recommend
1 nacht verbleven in augustus 2025