Guesthouse Sea Pappa ligt in Tomari, een wijk in Naha. Haven van Tomari en Cruiseterminal van Naha zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Kokusai Dori en DFS Galleria Okinawa. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Okinawa Arena of Sportpark Onoyama. Bekijk onze reisgids voor Naha
Cadena Building 2F, 3-5-11 Tomari,, Naha-shi, Naha, Okinawa Prefecture, 900-0012
In de buurt
Haven van Tomari
6 min. wandelen - 0.6 km
Kokusai Dori
18 min. wandelen - 1.5 km
Strand van Naminoue
5 min. rijden - 1.4 km
Internationale Begraafplaats van Tomari
3 min. wandelen - 0.3 km
DFS Galleria Okinawa
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Miebashi - 14 min. wandelen
Naha (OKA) - 15 min. rijden
Restaurants
Buuluu.Buuluu ぶるぶる
3 min. wandelen
スシロー 那覇天久店
7 min. wandelen
魚屋直営すし食堂 魚まる
7 min. wandelen
YAMADA COFFEE OKINAWA chapteR
4 min. wandelen
海のちんぼらぁ
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Guesthouse Sea Pappa
Hotel vlak bij Haven van Tomari
Guesthouse Sea Pappa ligt in de buurt van DFS Galleria Okinawa en Kokusai Dori en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Guest House Sea Pappa Naha
Guest House Sea Pappa Hotel
Guest House Sea Pappa Hotel Naha
Veelgestelde vragen
Waar staat Guesthouse Sea Pappa?
Dit hotel ligt in Tomari, op 10 minuten wandelen van Internationale Begraafplaats van Tomari en Haven van Tomari. Ook Kokusai Dori en DFS Galleria Okinawa liggen op 2 km afstand. Station Miebashi ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Makishi is het 18 minuten wandelen.